Без’єкційна терапія DERMADROP

Dermadrop TDA™ — єдина технологія безголкової мезотерапії, яка має доказову медичну базу, це результат багаторічних клінічних досліджень швейцарсько-німецького концерну ArivinePharma AG та Meddrop GmbH. На даний момент це єдина медична технологія у світі, яка довела свою ефективність у результаті 20 років клінічних досліджень.

У процесі роботи апарат Dermadrop TDA™ захоплює кисень з повітря, піддає глибокому очищенню та під високим тиском подає на шкіру вже медично очищений кисень з активними речовинами сироваток, які досягають глибоких шарів дерми на товщину до 3,5 мм.

Сироватки для проведення процедури відрізняються за своїм складом та підбираються індивідуально за типом шкіри та проблеми. Глибоке зволоження, антиоксидантний захист, ліфтинг, омолодження, лікування проблемної шкіри, регенерація та загоєння.

До складу самих сироваток входить запатентований комплекс LP3, який забезпечує безперешкодне проникнення корисних компонентів через ліпідний бар’єр шкіри.

Також Dermadrop TDA™ пропонує спеціально розроблені сироватки для чоловіків. Оскільки чоловіча шкіра на 20% товща, ніж у жінок, то й догляд за нею має бути окремим, з урахуванням усіх особливостей.

А ще в арсеналі є секретна сироватка з екстрактом каннабісу – для глибокого насичення шкіри.

Вже після першого сеансу шкіра насититься вологою, засяє та розгладиться. Саме тому маніпуляцію можна назвати «процедурою червоної доріжки».

Результатами процедури є:

  • глибоке зволоження та виражений ліфтинг-ефект;
  • рівний, здоровий колір обличчя та сяйво шкіри;
  • yсунення акне та розгладження зморшок;
  • освітлення пігментації та відмінний лімфодренажний ефект.

Безперечною перевагою процедури є безболісність, безпека та відсутність реабілітації.

Перевірено: після проходження курсу Dermadrop TDA™ клієнти обирають надалі саме цю процедуру, залишаючи голки та біль у минулому!

Меню
Call Now Button