IPL- епіляція

IPL епіляція – один із способів видалення волосся за допомогою високоімпульсного світла. Методика заснована на тому, що пігмент волосся – меланін, який зосереджений у стрижні та волосяному фолікулі, здатний поглинати світлові хвилі. Під дією теплових хвиль кров у капілярах, які живлять цибулину, згортається. Внаслідок чого волосяний фолікул позбавляється поживних речовин і гине, а волосся випадає.

Механізм впливу

При поглинанні енергії світла волосяними стрижнями у підшкірних тканинах відбуваються різні реакції, головна з яких – термічна. В результаті відбувається нагрівання тканини до високої температури, яка і призводить до руйнування волосся та волосяного фолікула.

Поглинання хвиль світла відбувається з різною інтенсивністю та залежить від кольору волосся. Колір волосся залежить від вмісту в ньому меланіну, який міститься у волоссі та волосяному фолікулі. Чим темніший колір волосся, тим більше в ньому меланіну.

Тому при фотоепіляції застосовується джерело з такою світловою хвилею, яка найбільше поглинається меланіном і найменшим – іншими пігментами, які, так чи інакше, присутні у шкірі. Таку виборчу дію прийнято називати селективним фототермолізом.

При селективному фототермолізі волосся нагрівається до 70-80 градусів, гинуть усі клітини волосяного фолікула, у тому числі клітини волосяного сосочка, тому ріст волосся не відновлюється.

Для досягнення видимого ефекту – повного видалення волосся знадобиться від 6 до 12 сеансів, залежно від фототипу шкіри та особливостей самого волосся.

Періодичність – 1 раз на 3-4 тижні. Кожен наступний сеанс проводиться пізніше ще на 1-2 тижні і надалі вимагає повторної корекції 1 раз на 6-12 місяців.

Дуже важливо не пропускати процедури, якщо Ви дійсно хочете досягти результату. Проте вже після першого сеансу фотоепіляції волосся починає інтенсивно випадати, а знову відрослі стають більш рідкими та тонкими. Ефект після процедури триває ще деякий час після безпосередньої дії, тому ріст волосся сповільнюється.

Підготовка до процедури:

Фотоепіляція потребує наявності волосся певної довжини, але не більше 3-4 мм. Важливо також проводити на місці впливу агресивних процедур: депіляції, пілінгу, глибоких чисток.

За 10-14 днів до сеансу не рекомендовано засмагати. Також Ви повинні попередити лікаря про медикаменти, які приймаєте зараз.

Меню
Call Now Button