Ліполіз Body FX

Технологічних варіантів апаратної корекції фігури існує безліч, проте з кожним роком з’являються нові технології та процедури, що збільшують ефективність і підвищують рівень комфорту від їх застосування. І сьогодні ми готові презентувати вам революційне рішення – процедуру корекції контурів тіла насадкою Body FX на апараті InMode (Ізраїль).

BODY FX – комплексне рішення проблем корекції фігури поєднує в собі одразу кілька технологічних рішень для нехірургічного ліполізу. Поєднання радіочастотної діатермії, м’якого вакуумного впливу та електропорації (руйнування оболонки жирових клітин) короткими та частими потужними імпульсами буквально стирає зайві сантиметри навіть у зонах тіла, що найважче піддаються , одночасно здійснюючи ліфтинг шкіри та зміцнюючи колагеновий каркас клітковини та дерми.

Як це працює?

Насадка Body FX відрізняється досить великою робочою площиною, дозволяючи заощадити час проведення процедури.

М’які тканини шкіри та підшкірно-жирової клітковини всмоктуються за рахунок вакууму між двома радіочастотними електродами та за їх допомогою нагріваються до 38°-43°С. Спеціальний датчик здійснює контроль температури тканин, виключаючи ризик опіків і неприємних відчуттів, такі характеристики дозволяють проводити процедуру без анестезії, та застосовувати її для будь-якого типу шкіри та у будь-якому віці.Після досягнення оптимальної температури пристрій починає генерувати часті наносекундні імпульси високої потужності (HVPs), що проникають на глибину до 15-20 мм, які встимулюють електропорацію жирових клітин.

Зайва рідина, накопичена в жирових клітинах, поступово виводиться із організму природним шляхом через лімфатичну систему протягом 2-3 тижнів. Проте перші помітні результати можна спостерігати вже через 10-14 днів. Радіочастотне нагрівання не тільки створює необхідні умови для швидкого ефекту ліполізу, але й стимулює роботу клітин сполучної тканини, відновлюючи та оновлюючи колагеновий каркас шкіри.

Завдяки цьому відбувається не тільки зменшення жирового прошарку, а й одночасне омолодження поверхневих тканин. Шкіра стає більш пружною, а контури рівними та гладкими.

Великі можливості для регулювання температури, кількості та потужності імпульсів, а також сили вакууму дозволяють індивідуально підібрати необхідний режим процедури для кожного клієнта та для зон тіла з різною чутливістю.

Таким чином, одна процедура Body FX дозволяє досягти відразу кількох результатів:

  • Підтяжка та омолодження в’ялої шкіри та вирівнювання її контурів
  • Усунення целюліту та локальних відкладень у «жирових пастках»
  • Зменшення об’ємів тіла на 3-5 см.

Серед переваг процедури Body FX слід відзначити широку сферу застосування: сідниці, живіт, боки, спина, внутрішня та задня поверхня стегон, зона над коліном, обличчя, підборіддя, шия.

Процедура переноситься комфортно і фактично не супроводжується небажаними ефектами. У поодиноких випадках відзначалися невеликі гематоми, яких можна згодом уникнути, регулюючи рівень вакууму.

Забудьте про дискомфорт, що супроводжують боротьбу за ідеальну фігуру, і будьте певні — завдяки технологіям Body FX та професіоналізму наших фахівців ваше відображення у дзеркалі приноситиме вам лише позитивні емоції.

Меню
Call Now Button