Пілінг в межах рогового шару не вимагає реабілітації. Можливий дискомфорт в результаті тимчасового обезводнення епідермісу, коригується використанням зволожуючих засобів.
Пілінг, що зачіпає живі клітини епідермісу, по-перше, супроводжується більш вираженим лущенням, обезводненням епідермісу, по-друге, підвищує ризик формування гіперпігментації. Тому після такого пілінгу обов’язкове використання сонцезахисного засобу широкого спектру дії, що містить як хімічні, так і механічні фільтри, і препарату, що зволожує і стимулюючі репаративні процеси.
Пілінг, що супроводжується руйнуванням базальної мембрани, вимагає підвищеної уваги фахівця, оскільки в результаті ушкодження в шкірі відбуваються різні зміни, у тому числі і безповоротні.
Окрім вищеперелічених засобів, в таких випадках індивідуально вирішується питання про необхідність застосування в постпілінговий період антибактеріальних, противірусних та протизапальних засобів, інтенсивних процедур, що покращують обмінні процеси та стимулюють відновлення шкіри. Сонцезахисні та блокуючі синтез меланіну засоби застосовують у таких випадках протягом 6 і більше місяців після пілінгу.