Клініка естетичної медицини "Estimed"

Про нас

ESTIMED – багатопрофільна ліцензована клініка естетичної медицини і косметології.

Надає широкий спектр послуг – 12 напрямів найбільш ефективних сервісів і більш ніж 450 сучасних послуг для догляду за обличчям та тілом з метою продовження здорової краси. У Клініці передбачена комфортна атмосфера простору з метою приємного перебування усіх відвідувачів.

Наші принципи роботи:

Надійність

Усі процедури, що виконуються в клініці, є традиційними методиками, безпека і якість, яких перевірені часом і висококваліфікованими фахівцями, що мають естетичний смак і практичні навички.

Індивідуальний підхід і цілісність.

Ми забезпечуємо цілісний підхід до кожного гостя. Ми вміємо слухати і розуміти ваші проблеми і побажання. Наші фахівці рекомендують тільки те, що дійсно потрібно, враховуючи усі необхідні чинники. Ми складаємо особисту медичну картку, яка передбачає повний сервіс, домашній догляд та комплекс необхідних послуг.

Экспертність і технології.

Сертифіковані фахівці, лікарі, косметологи з медичною освітою, реабілітологи і эстетисти по тілу, підбирають індивідуальні програми відвідувань, правильні косметичні засоби, ефективні курси апаратної косметології та здоровий образ життя, які допомагають вам зберегти красу і здоров’я.

Апарати і методики, з якими ми працюємо, обладнання лідерів ринку США і Європи плюс грамотно складений режим процедур – забезпечують комфорт і ефективність кожного вашого відвідування.

Конфіденційність.

Ми з повагою відносимося до вашої особистої інформації і дбайливо зберігаємо її в стінах нашої клініки.

Прозорість.

Ви можете переглянути прайс-лист на сайті. Ми зберігаємо 100% прозорість вартостей, а підписавшись на наші сторінки в соцмережах, ви завжди матимете доступ до інформації про нові події і спеціальні пропозиції.

Безпека і комфорт.

У нас немає “пацієнтів” – є гості, яким ми раді. Команда ESTIMED робить усе можливе, щоб ви могли розслабитися і отримати задоволення від перебування в Клініці. Ніякої “лікарняної атмосфери” – тільки теплий м’який халат і дбайливий персонал

Краса - це нескінченність, і ми прагнемо відкрити її для вас.

Меню
Call Now Button