ENDOSPHERES THERAPY

Інноваційний італійський апарат ENDOSPHERES THERAPY спочатку створювався і застосовувався для професійних спортсменів, щоб за допомогою інтенсивного впливу на м’язи вдається швидше вивести молочну кислоту, поліпшити венозний кровотік, підвищити м’язовий тонус.

В основі методу – вібрація та компресія. Вплив апарату забезпечує глибокий дренаж та посилення мікроциркуляції рідини в організмі, покращує кровообіг і лімфовідтік, і буквально «видавлює» з організму застояну рідину. Внутрішні органи активізують своєї роботи, прискорюються обмінні процеси. Що суттєво відрізняє цю методику від решти – з її допомогою можливе усунення целюліту на всіх стадіях, навіть на стадії фіброзних ущільнень.

У середині маніпули, як бджолині стільники, розміщені силіконові сфери, що обертаються, розташовані ідентично тканинам організму, за рахунок компресії яких відбувається дренаж рідкого середовища, вивільнення з тканин лімфи і венозної крові, а мікровібрація сприяє її кращій циркуляції.

Хід апарату впливає одночасно на поверхневі та глибші шари шкіри. Тому разом із виправленням форм фігури відбувається і пілінг верхніх шарів епідермісу.

Результати процедури та показники:

  • ліфтинг шкіри після стрімкого скидання ваги, млявої та в’ялої шкіри, скорочення кількості розтяжок (стрий) на шкірі;
  • втрата від зайвих кілограмів та жирових відкладень, контуринг тіла;
  • коррекція целюліту та деформацій у фіброзній тканині;
  • лікування та профілактика збільшення об’ємів рідини в шкірі та підшкірній тканині, застійних процесів лімфатичної системи, венозних набряків;
  • підвищення м’язевої активності, звільнення від больових відчуттів, спазмів у м’язах при значних навантаженнях;
  • легкий пілінг, який синхронно з масажем видаляє клітини верхніх шарів шкіри, що віджили.

Курс процедур залежить від стану проблеми та в середньому складається з 6 – 12 сеансів з інтервалом у 2-3 дні. Після перших процедур відчувається болючість м’язів, але згодом це проходить само собою.

Перші результати видно вже після першої процедури. Целюліт, розтяжки та зайві об’ємні ділянки підуть на протязі шести сеансів.

Процес не вимагає від вас жодних дій і рухів – тіло поступово худнутиме і набуватиме приємних обрисів. Єдина умова – під час проходження курсу процедур слід вживати щонайменше 1,5 – 2 літрів води на день!

Процедуру можна успішно поєднувати з іншими методиками – ліпотерапією, мезотерапією, обгортанням – ефективність яких лише зростає.

Меню
Call Now Button