3-D нитки Aptos

Нитки Aptos є вдосконаленим видом ниток для ліфтингу шкіри. Були створені відомим пластичним хірургом Суламанідзе внаслідок тривалого досвіду роботи. Ця методика вже 15 років користується постійною популярністю у всіх розвинених країнах світу. І за цей час вона неодноразово визнавалася експертами найефективнішою малоінвазивною процедурою для омолодження шкіри обличчя.

Нитки Aptos – надтонкі гнучкі стрижні, виготовлені з поліпропілену – синтетичного шовного матеріалу, який з успіхом застосовується при хірургічних операціях вже понад півстоліття.

Поліпропілен абсолютно безпечний для здоров’я, не вступає у хімічну взаємодію із середовищами людського організму та не викликає алергії. До складу сировини включений цілющий L-лактид, що стимулює утворення колагену. Компонент викликає глибинну регенерацію та помітну ліквідацію вікових змін. Інші інгредієнти ідеально взаємодіють із людськими тканинами.

Методика ниткового ліфтингу:

В основі методики лежить введення в підшкірну область спеціальних ниток, що не вимагає розрізів та використання скальпеля. Насічки, що є на них, виконують функцію, що закріплює, і подібний каркас забезпечує надійну фіксацію тканин, зберігаючи необхідну форму обличчя. Нитки APTOS розроблені з урахуванням інформації про вектори рухливості м’язових структур обличчя. Введення ниток здійснюється за допомогою мікроголок, що спрямовуються спеціальним провідником або канюлею. Це дозволяє фахівцеві перемістити надлишки тканини з проблемних ділянок по всій поверхні нитки – «підтягнути» шкіру, усунувши таким чином опущення овалу обличчя або його областей.На стрижні нитки під кутом розташовані мікронасічки – вони дозволяють надійно закріпити нитку в тканинах і створити каркас, що ефективно утримує необхідну форму. Насічки фіксують нове положення, перешкоджаючи усунення тканин. У результаті формується каркас, здатний ефективно підтримувати задану форму.

Після установки ниток виходять плавні, м’які лінії обличчя та природний контур.

Через 6-12 місяців матеріал повністю розсмоктується, а на їхньому місці залишається сформована колагенова нитка. Процедура проводиться в амбулаторних умовах, а її тривалість займає від 30 хвилин, при підтяжці окремих областей, до 60 хвилин – при ліфтінгу всього обличчя в цілому. Одразу після закінчення процедури пацієнти можуть відзначати набряки тканин обличчя, пов’язану з використанням місцевої анестезії, а також болючість.

Усі ці симптоми повністю зникнуть протягом 1 тижня. А ось ефект від застосування ниткового ліфтингу стане помітним безпосередньо в день проведення процедури. Остаточно він проявиться і закріпиться через 2-3 тижні і збережеться протягом 5 років.

Крім того, його ще можна і продовжити, якщо, згідно з рекомендаціями косметолога, розумно поєднувати ліфтинг з іншими процедурами, такими як лазерне та фотоомолодження, біоревіталізація, мезотерапія тощо.

Також результативність ниткової підтяжки обличчя залежатиме від способу життя пацієнта, його віку, типу шкіри, наявності шкідливих звичок та супутніх захворювань.

Технологія APTOS унікальна точним ефектом та великим асортиментом типів ниток, кожен з яких орієнтований на ліквідацію конкретних естетичних проблем:

Нитки Thread 2G

Цей вид ниток відрізняється подвійною структурою: єдина нитка з насічками, що має перегин по центру, запроваджується за допомогою спарених голок. Область перегину створює точку надійної фіксації всієї нитки, виключаючи її зміщення та забезпечуючи якісну підтримку бажаної форми обличчя.

Нитки Thread 2G найчастіше використовуються при корекції:

  • щочно-вилицевої області для формування лінії скул;
  • області брів;
  • ментальної області для підтяжки овалу обличчя;
  • субментальної області для ліфтингу овалу обличчя разом із підборіддям.

Нитки Light Lift

Цей вид ниток розсмоктується. Він виготовляється із капролаку, який є біосинтетичним матеріалом. Розсмоктування нитки відбувається протягом року, а ефект її застосування зберігається до 2-х років. Використовуються нитки Light Lift переважно у пацієнтів до 40 років, які мають початкову стадію опущення овалу обличчя. Ця процедура ефективно перешкоджає подальшому розвитку вікових змін. Крім цього, до складу цих ниток входить L-молочна кислота. Вона сприяє ревіталізації шкірних покровів та уповільнює процеси старіння, надаючи додатковий омолоджуючий ефект.

Нитки Spring

Цей вид ниткової підтяжки використовується переважно при корекції  «зморшок печалі» або губопідборідних зморшок. Нитки Spring є своєрідними нитками-пружинами, які здатні ефективно підтягувати ділянки тканини в куточках рота. Завдяки своїй будові ці нитки включаються в діяльність мімічних м’язів, але при цьому не змінюють природний вираз обличчя.

Нитки Аptos Exсellence Visage

Ця технологія ревіталізації та армування шкіри на сьогоднішній день є одним з найновіших методів косметології. Мінімальна болючість при введенні ниток, мала травматичність та використання тільки місцевої анестезії, дозволяє застосовувати нитки Exellence Visage навіть у найчутливіших зонах, включаючи області з дуже тонкою шкірою.

Нитки Elegance

Мета використання даного виду ниток, в першу чергу, полягає не в підтяжці тканин, а у створенні навколо нитки власного каркасу з еластину і колагену. Відповідно, основна сфера їх застосування – профілактична. Нитки Elegance використовуються пацієнтками у віці 35-40 років для запобігання опущенню овалу обличчя. Крім того, L-молочна кислота, яка входить до їх складу, стимулює процеси оновлення шкіри, уповільнюючи процеси старіння.Ефект від цієї процедури має тривалість до 2-х років. Вона малотравматична, оскільки нитки, що розсмоктуються, вводяться під шкіру за допомогою голки-провідника і виходять у потрібній точці без зміщення м’яких тканин.

Схема установки ниток та їх кількість повинні визначатися спеціалістом індивідуально та залежать від зони армування та початкового стану шкіри пацієнта.

Меню
Call Now Button