Aroma Relax

Наше тіло щодня зазнає колосальних навантажень, і далеко не завжди вони викликані тяжкою фізичною працею або професійними заняттями спортом. Несприятлива екологія, стреси, неправильне харчування, негативне інформаційне поле – все це позначається на нашому самопочутті та тілесній реакції.

Зняти фізичну напругу, знайти душевну рівновагу – завдання антистресових доглядів AROMA-RELAX. Ви поринете в атмосферу вишуканих ароматів лаванди, базиліка, вербени.

Аромамасла мають деякі характеристики, які чудово впливають на загальний стан і здоров’я людини. Вони допомагають тонізувати емоційно-психологічний фон нервових рецепторів, усунути дратівливість після робочого дня, а також регенерувати епітелій шкіри з метою омолодження.

Різний аромат ефірної олії сприяє застосуванню його для певної мети, підбирається відповідно до типу шкіри клієнта та переваги відповідного виду аромату.

Ми пропонуємо:

AROMA-RELAX розслаблюючий масаж з гарячим камінням;

АROMA DRAINAGE – ароматичний лімфодренажний масаж;

АROMA SILHOUETTE – антицелюлітний масаж для схуднення.

Тіло вимагає уваги для збереження молодості та краси. Перший крок у боротьбі зі старінням тіла грає гоммаж чи пілінг. Гоммаж очищає поверхню шкіри, робить її ніжною та гладкою. Він збагачений ефірними маслами і має яскраві стимулюючі властивості. Догляд подарує Вам неповторні відчуття, позбавить втоми і наповнить Вас новою життєвою енергією:

  • Поживний скраб для тіла – GOMMAGE GURMAND;
  • Зволожуючий скраб для тіла – GOMMAGE DOUCEUR.

Відчуття ні з чим не порівнянного блаженства змусить Вас знову і знову повертатися до цих казкових процедур, що допомагають набути внутрішньої гармонії та душевного спокою.

Після процедури AROMA-RELAX тіла рекомендуємо церемонію чаювання з трав’яного збору.

Меню
Call Now Button