Атравматична чистка

Атравматична чистка HOLY LAND – це щадний спосіб очищення обличчя без механічної травматизації шкіри, що дозволяє позбавитися ороговілих частинок, надлишків шкірного сала та інших забруднень.

Якщо шкіра суха, чутлива, легко травмується або є ознаки куперозу – цей вид чищення буде максимально комфортним і результативним.

Процедура сприяє:

✓ оновленню шкіри⠀

✓ вирівнюванню текстури та кольору

✓ освітленню та зменшенню комедонів

✓ скорочення пор

✓ покращення обмінних процесів

Як відбувається процедура?

  1. Демакіяж за допомогою спеціального засобу
  2. Пілінговий засіб. Фруктові кислоти відлущуватимуть відмерлі частинки епідермісу, саліцилова кислота – надаватиме протизапальну дію.
  3. Нанесення розчину, що розігріває. Він посилює місцевий кровообіг і розкриває пори, щоб очищення було безболісним та атравматичним.
  4. Нанесення пілінгу-скатки. Він і проникатиме глибоко в пори і притягуватиме до себе вміст сальних залоз. Коли пілінг скочується зі шкіри, всі ці забруднюючі частинки виходять разом із ним.Цей етап може доповнюватися ультразвуковим пілінгом, який діє подібно до глибокого масажу: звукові коливання високої частоти виводять назовні весь вміст розширених пор.
  5. Потім наноситься маска, яка або звужуватиме судини, або дезінфікувати, або зволожуватиме – залежно від потреб Вашої шкіри.
  6. Звуження пор за допомогою тонізуючого засобу.

Відразу після процедури Ви можете спокійно повертатися до колишнього життя: шкіра не буде червоною чи набряклою.

Меню
Call Now Button