Барофорез

Барофорез – безконтактна апаратна методика, спосіб введення розчинів та сироваток за допомогою технології JET PEEL.

JET PEEL – спільний продукт косметології та «аерокосмічних» технологій, що дозволяє завдяки надзвуковій швидкості створюваного реактивного газо-рідинного потоку «доставляти» корисні речовини безпосередньо в шкіру без застосування ін’єкцій. Мікронізовані краплі, що стрімко летять, проходять між клітинами шкіри, ніби розсовуючи її.

Серія препаратів для JET PEEL – це сироватки, що містять у своєму складі велику кількість активних компонентів: гіалуронова кислота, колаген, пептиди, амінокислоти, рослинні екстракти – все для вирішення основних косметологічних завдань. Сироватки, що використовуються, мають низькомолекулярний склад. Його дрібні частинки безперешкодно проникають у найглибші шари шкіри, інтенсивно впливаючи на клітини та усуваючи причини проблем зсередини.

Для проведення барофорезу досить просто підключитися до флакону. Безумовний плюс – можливість досягти чудового результату, не вдаючись до ін’єкцій.Процедура абсолютно безболісна і може використовуватися для перетворення будь-якої зони навіть при підвищеній чутливості шкіри.

Процедура проходить у два етапи:

1 етап. Газорідинний пілінг. Шкіра готується, щоб сироватка могла безперешкодно проникати у шкіру. Під час пілінгу видаляються відмерлі клітини шкіри, пори розкриваються, верхній шар шкіри розм’якшується.

2 етап. Нанесення сироватки. На цьому етапі застосовується повітряна кисть. Фахівець спрямовує потік повітря на зони, що потребують активної дії.

Показники для барофорезу:

В’яла шкіра. Висока концентрація пептидів, що проникають у глибокі шари шкіри, надає стимулюючий вплив на синтез колагену, що призводить до оновлення, омолодження шкіри.

Наявність мімічних зморшок. Процедура корисна і для молодої шкіри зі змінами через звичну міміку. Повітряна кисть знімає спазми, розслабляє. Інноваційний склад живить клітини шкіри, завдяки чому носогубні заломи та гусячі лапки буквально розчиняються.

Розширені пори. Під час барофорезу клітини отримують достатню кількість вологи, приходить у норму водно-сольовий баланс і пори, розширені через нестачу вологи та активне виділення шкірного сала, приходять у нормальний стан.

Проблемна шкіра із запаленнями. Препарат заспокоює подразнення, активізує регенерацію.

Пігментація. Освітлюються ластовиння, вікові плями, шрами від ранок, опіків.

Суха і тьмяна шкіра. Барофорез пробуджує клітини шкіри, наповнює їх життєвою силою, усуває негативні наслідки впливу ультрафіолету та інших зовнішніх факторів.

Позитивні результати стають помітними після першої процедури. Однак для повноцінного ефекту потрібно пройти курс із 7-10 сеансів з перервою в 7-10 днів.

Процедура має ще одну беззаперечну гідність – вона помітно продовжує дію філерів та ботулотоксинів. Тому можна запланувати її як підтримуючу процедуру після зазначених маніпуляцій

Меню
Call Now Button