Біоревіталізація

Біоревіталізація – це ін’єкційна процедура, спрямована на відновлення, ревіталізацію та покращення якості шкіри. Метою біоревіталізації є насичення, зволоження та запуск біохімічних процесів, відновлення фізіологічного середовища, рівня гіалуронової кислоти, активація вироблення власної гіалуронової кислоти, нормалізація обмінних процесів у дермі. За рахунок точкового впливу активні речовини потрапляючи в поверхневі та глибокі шари дерми постачають клітинам «дефіцитні» речовини та активізують природний процес вироблення еластинових та колагенових волокон, що відповідають за пружність. Реакція тканин змушує їх генерувати волокна еластину та колагену з великою інтенсивністю.

Одним з головних компонентів впливу на тканини в процесі біоревіталізації є гіалуронова кислота (ГК). Крім ГК до складу можуть входити також вітаміни, мінерали, мікроелементи, амінокислоти, антиоксиданти, пептиди та полінуклеотиди.
Робота активних компонентів у тому, що вони пробуджують резервні запаси шкіри.

На даний момент використовуються десятки складів, які відрізняються як за характеристиками, так і за призначенням.

У нашій клініці ми застосовуємо сертифіковані препарати провідних компаній:

RRS HA ( AESTHETIC DERMAL)
JUVEDERM HYDRATE (Allergan)
BELOTERO HYDRO (MERZ)
HidractivAntyOxy (MesoEXPERT)

Від виробника та марки препарату залежить не тільки його призначення, а й техніка введення та глибина ін’єкції.

У кожному конкретному випадку, правильна техніка введення, препарат та тривалість курсу підбираються на основі індивідуальних факторів: віку пацієнта, типу шкіри, ступеня зволоженості, наявності рубців або пігментних плям та ін.

Курс можна проводити 1-2 рази на рік. Як правило, це 4-6 процедур з інтервалом 7-10 днів. Ефект ви можете побачити вже на 3-4 день. Процедура має накопичувальний ефект, що зберігається до 6 місяців.

Як альтернатива – нові препарати для пролонгованої біоревіталізації:
JUVEDERM VOLITE(Allergan)
BELOTERO REVIVE (MERZ)

Унікальні переваги цих препаратів – комбінація низької та високомолекулярної гіалуронової кислоти з короткими ланцюгами. Достатньо лише однієї процедури, для тривалого ефекту на 6-9 місяців.

Метод біоревіталізації може використовуватися абсолютно на будь-якій ділянці шкіри, яка потребує «реставрації». Як правило, це обличчя, шия, область декольте, кисті рук.

Основні покази до біоревіталізації

  • Сухість, зневоднення, зниження тургору (щільності) та еластичності шкіри.
  • Поява дрібних зморшок, спричинених нестачею зволоженості.
  • Необхідність в активному відновленні після травматичних впливів: лазерного шліфування, серединних пілінгів, пластичних операцій.
  • Жирна, проблемна шкіра, розширені пори. Препарати на основі ефірів гіалуронової кислоти сприяють зниженню активності сальних залоз.
  • Куріння, стреси, надлишок ультрафіолету та інші дії, що викликають тьмяний колір обличчя, пігментацію, зниження пружності шкіри.

Вікових обмежень у процедури немає: як метод нормалізації стану шкіри можна проводити з 18 років, але зазвичай біоревіталізацію починають робити на регулярній основі за перших ознак старіння – у віці близько 30 років.

Меню
Call Now Button