Ферментна терапія

Рекомбінантні ферменти PBSerum (Іспанія) виробляються біотехнологічною лабораторією PROTEOS Biotech за власною унікальною технологією. Основними ферментами, що виробляються PROTEOS Biotech, є: Гіалуронідаза PB3000, Коллагеназа GH PB220, Ліпаза PB500. Дані ензими є запатентованими та підтвердженими в Європі та США.

Ліпаза

Рекомбінантна Ліпаза РВ500 – фермент, що має здатність розщеплювати жири та жироподібні речовини, має мікробіологічне походження. Головна перевага Ліпази PB500 – відсутність гормон-чутливості, що пояснює її діючу ліполітичну активність і відсутність побічних ефектів. Ліпаза PB500 зменшує обсяг адипоцитів за рахунок розщеплення тригліцеридів до гліцеролу та вільних жирних кислот, мобілізує «локалізований» жир, але при цьому сам адипоцит не руйнується. Тобто Ліпаза PB500 має максимально фізіологічну, м’яку, але, в той же час, дуже ефективну дію.

Колагеназа

Рекомбінантна Колагеназа G/H РВ220 – це ферментативний комплекс колагеназ G та H мікробіологічного походження. Головна перевага Колагенази G/H РВ220 – спільне використання 2-х видів колагеназ (G та H) у певній пропорції, що показує виражений синергетичний ефект. Колагеназа G/H РВ220 демонструє високу ефективність при низьких концентраціях.

Основні ефекти ферменту Коллагеназа G/H РВ220:

Глибокий гідроліз патологічного колагену. Руйнує деформовані волокна колагену аж до повного його розчинення, ефективно розпушує фіброзні мікровузли та мікромодулі.

Виявляючи високу специфічність дії, гідролізує колаген та не діє на інші субстрати: не впливає на непошкоджений епітелій, жирову та м’язові тканини. Стимулює синтез нового колагену, відновлюючи каркас дерми.

У косметології Коллагеназу застосовують для корекції рубців (атрофічних, гіпертрофічних, келоїдних, рубців постакне, стрій), при фіброзних ускладненнях (включаючи посттравматичні та постхірургічні фібрози), при ускладненнях після естетичних операцій (ліпосакцій, ліполін). комплексної терапії фіброзного целюліту, при підготовці до інвазивних процедур, при стимулюванні регенеративних процесів шкіри та профілактики утворення зморшок.

Гіалуронідаза

Гіалуронідаза – фермент, що розщеплює протеоглікани та гіалуронову кислоту до низькомолекулярних фрагментів. Рекомбінантна з активністю 1500 МО усуває надмірну кількість полісахаридів, які відповідають за накопичення рідини, надає потужний дренажний ефект. Знижує осмотичний тиск, зменшує набряклість тканин. Зменшує в’язкість гіалуронової кислоти, полегшує дифузію рідин у міжтканинному просторі («фактор поширення»).Збільшує проникність тканин, покращує їх трофіку, сприяє розсмоктуванню гематом, підвищує еластичність рубцево-змінених ділянок. Дія гіалуронідази має оборотний характер: при зменшенні її концентрації в’язкість гіалуронової кислоти відновлюється.

У косметології гіалуронідазу застосовують при набряклості та в’ялості, у тому числі для зменшення посттравматичного набряку, для підвищення еластичності та гладкості шкірних покривів, для профілактики вікових змін, при набрякому целюліті, для активного транспорту діючих компонентів у глибокі шари епідерми.

Ферментні препарати PBSerum для мезотерапії представлені у формах:

  • Ліпаза РВ500 (SLIM+)
  • Колагеназа G/H РВ220 (SMOOTH+)
  • Гіалуронідаза РВ3000 (DRAIN+)
Щоб забезпечити стійкий ефект, який зберігається протягом 4-6 місяців, ми рекомендуємо пройти курс з 4-х процедур з інтервалом 1-2 тижні.

Тріада – система взаємодоповнюючих препаратів. Має унікальну універсальність, що дозволяє застосовувати її при найрізноманітніших показаннях. Щоб значно підвищити ефективність дії препаратів РВSerum, препарати використовують комплексно, поєднуючи 3 ферменти: Ліпазу, Коллагеназу та Гіалуронідазу, що мають різні точки застосування. Це особливо важливо в тих випадках, коли необхідно впливати одночасно на кілька ланок патогенетичного ланцюжка.Ліпаза каталізує розщеплення жирів, колагеназа розщеплює волокна колагену у фіброзних перегородках та форсує виробництво нового колагену, гіалуронідаза має потужний дренажний ефект. Комбінація ферментів дозволяє досягати стійкого та тривалого естетичного результату.

ФЕРМЕНТНІ КОМПЛЕКСИ PB SERUM ДРУГОГО ПОКОЛІННЯ

Цю серію ще називають нехірургічна ліпосакція. У лінійку препаратів серії Medical теж входить 3 ферменти-колагенази, ліази та ліпази. Ці ферменти більш очищені, вони нової генерації та медичного призначення.

High Medical

Спеціально для лікування стійких форм фіброзу: посттравматичних та постхірургічних фіброзів; атрофічних, гіпертрофічних та келоїдних рубців; грубих невротичних рубців; пост-опікових рубців, рубців після пересадки шкіри; рубців постакне; фіброзів після ліпосакцій та хірургічних втручань; при фіброзному целюліті та ін. До складу препарату входить підвищений вміст колагенази, що сприяє підвищенню еластичності шкіри, вирівнює її колір і рельєф, рубці.

Medium Medical

Ліпоредукційна та протифіброзна дії. Застосовується в зонах з переважанням жирової тканини, включає зони, що важко піддаються. Альтернатива ліпосакції.

Препарат містить підвищену кількість ліпази, завдяки чому можна безпечно та ефективно скоригувати овал обличчя та контури фігури навіть у важкодоступних зонах. Даний метод за популярністю та результативністю не поступається хірургічній ліпосакції, але період відновлення після мезотерапії значно менший.

Low Medical

Дренажний, ліфтинговий та протифіброзний ефекти. Корекція тканин з набряклістю, спричинена фіброзом. Корекція пастозності під очима. Забезпечує ліфтинг, усуває в’ялість.

Містить рівну концентрацію всіх трьох ферментів: ліази, колагенази, ліпази. Метод показує високі результати при набряклості та втраті шкірою еластичності. Сприяє усуненню набрякового целюліту, підвищує пружність шкіри, уповільнює процес старіння та прибирає початкові вікові зміни в області обличчя, шиї та декольте.

Вищеперелічені препарати набули широкого поширення у всьому світі завдяки своїй безпеці та ефективності! Ефект Ви побачите вже після першої процедури. Інтервал між процедурами один місяць, а кількість процедур підбирається індивідуально.

Меню
Call Now Button