Фотокорекція пігментації

Фотокорекція пігментних плям – ефективний спосіб надання шкірі рівного та гладкого тону.

Фотолікування у Клініці проводиться методом IPL (IPL – імпульси високоінтенсивного світла) на системі BTL Exilite. Спеціальна касета з фільтром 530 нм дозволяє впливати на глибинні шари епідермісу та ефективно видаляє більшість форм пігментації шкіри, що виникла внаслідок сонячного та гормонального впливу, а також вікових процесів. Спеціально відфільтроване світло абсорбується високою концентрацією меланіну в області пігментних плям. Енергія нагріває меланін та викликає руйнування клітин, збагачених меланіном.

Що потрібно знати ще про цю процедуру?

Індивідуальне налаштування параметрів лікування дозволяє проводити ефективні, швидкі та легко переносимі процедури для різних типів шкіри. Вбудоване охолодження та інтелектуальний багатоімпульсний режим забезпечують доставку енергії до цільової структури без ненавмисного пошкодження навколишньої тканини.

Залежно від кольору шкіри з моменту останнього прийняття сонячних ванн має пройти щонайменше від 2 до 4 тижнів.

Особливості:

Після процедури може з’явитися почервоніння та набряк. Відразу після процедури пігментні плями не зникнуть, а, навпаки, стануть темнішими через викид меланіну. Остаточний ефект виявиться після того, як шкіра почне лущитися. Після процедури можливе навіть утворення скоринок, що нагадують темну пігментацію, які повністю відлущуються протягом двох тижнів.

Ділянки пігментації бувають досить широкими, тому лікування складається з серії процедур. Тривалість курсів фотокорекції пігментацій варіюється від 3 до 5 процедур, у разі гіперпігментації – 8 процедур, 1 раз кожні 2-3 тижні. На кількість сеансів безпосередньо впливає глибина розташування плям.

Процедура фотокорекції допоможе:

  • усунути пігментацію та гіперпігментацію;
  • усунути старече лентіго;
  • позбутися ластовиння
  • усунути наслідки фотостаріння;
Меню
Call Now Button