Фотоомолодження

Відомо, що старіння шкіри лише на 30% зумовлено внутрішніми процесами. Інші 70% –  вплив зовнішніх чинників, серед яких основна частка – фотостаріння.

Фотоомолодження шкіри – сучасний безпечний метод природного відновлення нормального стану шкіри за допомогою енергії світла.

Інтенсивне імпульсне світло (IPL) здатне проникати в дерму і запускати процеси омолодження шкіри. Зокрема під впливом IPL-променів посилюється кровопостачання, покращується живлення шкіри, стимуляція вироблення фіброцитів, відбувається реструктуризація волокон колагену та еластину. В результаті відновлюються природні процеси омолодження шкіри, дрібні зморшки повністю зникають, рельєф шкіри розгладжується, покращується еластичність, з’являється сяйво.

Дія методики ґрунтується на природній здатності шкіри виробляти більше колагену під дією енергії світла. За рахунок прогрівання відбувається активізація фібробластів: починається активний поділ клітин. А це своєю чергою запускає процеси регенерації у шкірі. Одночасно руйнуються бактерії, що сприятливо впливає на стан епідермісу.

Фотоомолодження обличчя, зони декольте та рук проходить безболісно для клієнта. Ми використовуємо один із найкращих апаратів для фотоомолодження – BTL EXILITE. Це обладнання оснащене спеціальною системою захисту та охолодження.

Показання:

  • вікові зміни;
  • проблемна шкіра;
  • пігментні плями;
  • сірий або жовтуватий (нездоровий) колір обличчя;
  • зайва сухість шкіри,
  • відчуття стягнутості, лущення;
  • зморшки;
  • капілярні сітки;
  • розширені пори.

Оптимальний для конкретного клієнта курс процедур, кількість, параметри дії, інтервал визначає лікар.

Залежно від проблеми, локалізації, стану та типу шкіри, віку клієнта, вибирається якою буде сила, тривалість та глибина впливу світловими променями IPL.

Як правило, курс складається з 5-7 процедур, які проводять з інтервалом 2-4 тижні. Саме такий ритм омолодження та лікування шкіри забезпечує найкраще співвідношення ефективності та абсолютної безпеки для шкіри – поступове поліпшення стану шкіри без ризику розвитку ускладнень.

Ефективність лазерного фотоомолодження можна оцінити через три сеанси, але вже після першої процедури спостерігається поліпшення стану шкіри – зморшки стають менш помітними, шкіра набуває здоровішого і свіжішого вигляду.

Сеанс фотоомолодження особи займає 40-60 хвилин. Тривалість процедури залежить від величини площі ділянки, що обробляється.

Фотоомолодження поєднується з усіма естетичними процедурами, необхідно лише дотримуватися правильної послідовності та інтервалів. При необхідності лікар зможе підібрати додаткові процедури догляду, які найкращим чином доповнять і підтримають результати фотоомолодження.

Меню
Call Now Button