GYM масаж

Італійський моделюючий масаж обличчя названий GYM тому що і справді є м’язовим «тренуванням» – це набір фізичних вправ для м’язів обличчя, шиї, комірцевої зони та декольте.

GYM – техніка масажу обличчя, спрямована на зміцнення та підвищення тонусу лицьових м’язів, уповільнення процесу м’язової атрофії, усунення та профілактики набряклості, застоїв рідини у тканинах, розгладження зморшок та корекцію овалу обличчя

Під час проведення процедури запускаються механізми відновлення клітин шкіри, в епідермісі утворюються нові волокна еластину та колагену, які забезпечують еластичність та пружність шкіри.

Що відрізняє масаж GYM від інших масажів?

Секрет масажу в оригінальній системі рухів, яка розроблена спеціально для м’язів кожної ділянки обличчя: лоба, щік, підборіддя – спрямована на «тренування» кожного окремого м’яза. Рухи майстра наполегливі та делікатні. Поетапно тренується та опрацьовується кожен м’яз обличчя, захоплюється також краніальна та шийна область.

В результаті активізуються процеси кровообігу та лімфотоку, проходять застійні процеси в тканинах, підвищується кисневий обмін.

Методика проведення масажу є трохи болючою, оскільки опрацьовуються дуже глибокі м’язи обличчя.

У віртуозному виконанні фахівців Gym Massage є чудовою альтернативою апаратної міостимуляції. Процедура стане правильним вибором для підтримки молодості шкіри та покращення її тонусу.

Рекомендований курс: 10 процедур 1 раз на 7-10 днів (мінімум 5 процедур). Потім підтримують процедури 1 раз на місяць. GYM можна практикувати з 25 років.

Меню
Call Now Button