Карбоксітерапія

Процедура для глибокого очищення та насичення шкіри киснем. Особливо рекомендується для втомленої і ,що зазнала стресу, шкіри, якій необхідний інтенсивний догляд. Показана для будь-якого типу шкіри, у тому числі чутливої та гіперчутливої шкіри. Для будь-якої пори року, віку, формула унісекс.

1 етап – очищення.

Збалансований засіб для гідроліпідного шару шкіри. Містить збалансований склад екстрактів рослинних олій, а також екстракт ягоди Годжі, яка зміцнює природний захист та флору шкіри та балансує стан шкіри.

2 етап – пілінг потрійної дії.

Чудовий шоковий засіб для ефективної та дбайливої ексфоліації шкіри. Має відлущуючу дію на трьох рівнях: на найглибшому рівні ексфоліація досягається за рахунок гліколевої кислоти (8%), на проміжному – молочної кислоти (2%) (більший розмір молекул), а на поверхневому рівні – саліцилової кислоти (0,5%) ) (Найбільша за розміром молекула).

3 етап – кисневонасичуюча маска.

Абсолютна інновація! Маска оновлює та активізує шкіру на клітинному рівні і водночас виконує 3 дуже важливі функції: глибоко очищає шкіру, насичує її киснем та енергією. Флюїдна емульсія при зіткненні зі шкірою перетворюється на багату шипучу піну. Кисневі бульбашки сприяють мікроциркуляції та надають ефект мікро-масажу. Сприяє глибшому проникненню активних інгредієнтів, що містяться в наступних етапах догляду.

4 етап – ампульний засіб

Концентрати на водній основі, не містять масел, що дозволяє досягти глибокого проникнення, підбираються залежно від типу та проблеми шкіри.

5 етап – альгінатна маска.

Альгінатні маски №1 у світі! Пластифікуючі маски, що моделюють, на основі водоростей з яскраво вираженим ліфтинговим ефектом, чудово розгладжують зморшки обличчя і шиї. Завдяки особливому температурному режиму досягається ефект м’язової гімнастики, а також дренаж, зменшення набряків та темних кіл під очима, сприяють глибшому проникненню активних речовин, які були нанесені раніше.

6 етап – Концентрат О2.

Кисневонасичуюча сироватка у формі гелю підвищує активність кисню в процесах клітинного метаболізму, внаслідок чого клітини омолоджуються. І шкіра відповідно омолоджується, а її загальний стан покращується. Повертає молодість епідермісу.

Концентрат O2 має внутрішній і зовнішній вплив, що підвищує надходження кисню в епідерміс.

Меню
Call Now Button