Класичні масажні процедури

Класичний масаж є найбільш популярним і відомим видом масажу і визнається як одна з ефективних лікувальних методик, що застосовуються при хворобах суглобів, патологічних процесах у хребті, травмах м’язів та сухожиль.

Класичний масаж – це не лише метод лікування, а й профілактика різноманітних захворювань. Якщо ви ніколи раніше не робили масаж, найкраще розпочати саме з класичного масажу.

Масаж показаний здоровим людям, з урахуванням їхнього віку та стану нервової системи, при цьому ми застосовуємо диференційований підхід до кожного нашого пацієнта. Наприклад, для ослаблених або людей похилого віку тривалість сеансу повинна бути менш тривалою, а прийоми більш м’якими. Для здорових людей з напруженими м’язами, прийоми глибші та сильніші.

Залежно від переваг та потреб клієнта, наші фахівці пропонують такі види класичного масажу:

Загальний масаж є засобом профілактики захворювань, запорукою довготривалого збереження працездатності. Клієнт після процедури загального масажу встає з відчуттям бадьорості та гарного настрою. Це відбувається завдяки зняттю напруги та поліпшенню роботи різних систем та органів. Тривалість сеансу загального масажу залежить від індивідуальних особливостей, насамперед зростання та маси тіла, та в середньому становить 60 хв.

Масаж спини – найпопулярніша та найефективніша процедура профілактики та лікування різних захворювань. Масаж спини зміцнює здоров’я, піднімає життєвий тонус, зміцнює м’язи спини. Класичний масаж спини допомагає при багатьох захворюваннях, негативних змінах у м’язах спини та хребті, посилює кровотік, відновлює пошкоджені ділянки тканин, знімає набряклість у м’язах. Для досягнення максимального позитивного ефекту рекомендований курс 10-15 сеансів. Сеанс масажу спини може тривати від 20 хв до 1 години.

Масаж комірцевої зони. Шийно-комірцева зона в першу чергу страждає від негативних факторів сучасного способу життя, що пояснюється нерухомістю м’язів шиї та спини. Найбільш ефективним засобом для попередження та усунення неприємних симптомів є масаж шийно-комірцевої зони. Після першого масажу шиї Ви відчуєте поліпшення вашого самопочуття. При проведенні повного курсу больові відчуття послаблюються, з’являється бадьорість, підвищується працездатність, зникає безсоння та дратівливість.Для досягнення максимального позитивного ефекту рекомендований курс також 10-15 сеансів. Сеанс масажу комірцевої зони може тривати від 20 хв до 1 години.

Масаж ніг дозволяє розслабити м’язи після фізичних вправ, а також перешкодити утворенню набряків та запобігти розвитку захворювань опорно-рухової системи. Має як локальну, так і загальну оздоровчу дію: стан ніг безпосередньо впливає на хребет, тому даний вид масажу допоможе позбавитися болю в спині. Курс масажу ніг складається із 8-10 сеансів. Тривалість масажу ніг може бути 20-60 хв. Для досягнення максимального ефекту ми рекомендуємо робити масаж ніг 2-3 рази на тиждень.

Масаж стоп надає стимулюючий вплив як на м’язи ніг, а й у весь організм вцілому. На підошвенній поверхні стопи знаходяться тисячі нервових закінчень, які рефлекторно впливають на загальний стан людини. Звідси бере свій початок рефлексологія. Курс масажу стоп також складається із 8-10 сеансів. Тривалість масажу стоп може бути 20-60 хв. Для досягнення максимального ефекту ми рекомендуємо робити масаж стоп  2-3 рази на тиждень.

Ми виконуємо масаж для дітей, починаючи з 5-6 років. Масаж допомагає виправити поставу, зміцнити м’язи, зняти гіперзбудливість. Школярі, які отримують масаж, більш уважні на уроках, краще запам’ятовують, роблять менше помилок. Масаж у дитячому віці допомагає сформувати правильну поставу.

Масаж для вагітних. Під час вагітності жінка зазнає величезного навантаження. Правильний масаж- безпечний і допомагає усунути болі, що з’являються в шиї, спині, ногах. Техніка та методика масажу змінюватимуться на всіх стадіях вагітності.

Крім того, наші спеціалісти розробили для вас спеціальні комплексні програми масажу для досягнення тих чи інших цілей. Також ці програми можуть стати чудовим подарунком для особливого випадку.

Меню
Call Now Button