Класичний масаж обличчя

Шкіра обличчя потребує особливого догляду, адже вона найбільш схильна до вікових змін та впливу негативних факторів зовнішнього середовища.

Масаж обличчя є найбільш популярною та затребуваною процедурою. Масажна дія має виражену позитивну дію – шкіра підтягується, тонізується, покращується колір обличчя. Посилення кровообігу та лімфодренажу сприяє виведенню токсинів, прискоренню обміну речовин. Активізуються процеси регенерації, синтезу власного колагену та еластину.

У нинішньому, досить активному житті нерідкими гостями є стрес або навіть депресії. Кожна людина шукає ефективних рішень, щоб швидше подолати цей стан. Саме тому ми поєднуємо у процедурі класичний масаж обличчя із нейроседативним.

Класичний масаж обличчя

У процесі процедури, завдяки стимуляції кровообігу, шкіра насичується великою кількістю кисню, що сприяє посиленню обмінних і регенеративних процесів. Крім цього класичний масаж дозволяє шкірі очиститися від зайвого секрету залоз, а також від клітин епідермісу, що ороговіли.

Такий масаж здатний не тільки запобігти старінню шкіри, але й позбавити від зморшок – шкіра збереже свіжий та здоровий вигляд. Крім цього, масаж обличчя знімає шийні спазми, стрес, позитивно впливає на загальне самопочуття, піднімає настрій.

Нейроседативний масаж обличчя

Завдання цього масажу обличчя – запобігти впливу стресу, як на верхні шари шкіри, так і на м’язи, судини, нервові волокна.

Техніка включає спеціальні розслаблюючі рухи, які знімають м’язові спазми, впливають на нервову систему, чим стимулюють вироблення гормонів-антагоністів адреналіну, утворення колагенових волокон. Така дія на організм носить комплексний системний характер, а в результаті – красива і молода шкіра, відмінне самопочуття!

Масаж ґрунтується на структурі безперервних ліній. Кожен рух витримано в одному ритмі та однорідно. За рахунок слабких, монотонних і поступово мінливих відчуттів значно покращується загальний стан людини. Техніка сприяє відновленню внутрішнього контакту з собою, зняття депресії, стресу та допомагає досягти гармонії. В результаті процедури отримуємо ліфтинговий ефект за рахунок релаксації м’язового каркасу обличчя, розвантаження судинної та лімфатичної системи, відновлення психосоматичного стану клієнта.

Показання до масажу обличчя кожної вікової категорії:

Від 28 до 35-40 років. У такому віці зазвичай уповільнюються природні процеси утворення фібробластів та вологоутворюючих елементів шкіри.

Після 35-40 років (рідше після 45 років). Найбільш активно виявляються ознаки старіння обличчя, шиї та зони декольте (знижується тонус і тургор шкіри та м’язів, з’являються перші дрібні та глибокі зморшки; а також додаткові шкірні складки в області шиї та верхніх повік). Це пряме показання до косметологічних процедур, в основі яких лежить масаж.

Незалежно від вікової категорії масаж особи актуальний за наявності другого підборіддя, що виник за рахунок надлишку підшкірно-жирової клітковини або за рахунок гіпотонії, а також у разі атонії сухої зневодненої шкіри.

Процедури призначаються курсами один раз на рік по 10-15 сеансів, між якими обов’язковим є відновний проміжок у 2-3 дні.

Складаючи індивідуальну програму антистресового масажу обличчя, грамотно використовуючи пластику рук, змінюючи в кожній наступній процедурі схему масажу, масажист перетворює роботу на справжню творчість.

Меню
Call Now Button