Комбінована чистка

Краса у розумінні сучасного суспільства – це насамперед здоров’я шкіри обличчя. Якщо вона виглядає втомленою, тьмяною та в’ялою, цього не вдасться приховати жодними засобами декоративної косметики.

На сьогоднішній день однією з найпопулярніших процедур догляду є комбінована чистка обличчя.

Комбінована чистка – це комплексне поєднання двох найважливіших способів очищення шкіри: механічного (ручного) та ультразвукового (апаратного). Перевага такого чищення в подвійній дії: за допомогою механічного методу косметолог видаляє глибокі забруднення шкіри (комедони, гнійні утворення та вугрі), а за допомогою ультразвукового очищення забирається поверхневе забруднення, вирівнюється рельєф і тон шкіри, нормалізуються обмінні процеси, шкіра «дихає», крім того, пори стають меншими.

Перевага такого методу у його різноплановому впливі:

  • видалення глибоких забруднень шкіри, у тому числі комедонів, гнійних утворень і вугрів за допомогою механічного чищення;
  • ретельне поверхневе очищення та вирівнювання рельєфу, тону шкіри за допомогою ультразвукового впливу.
  • нормалізація обмінних процесів у шкірі;
  • поліпшення кровообігу та, як наслідок, насичення тканин;
  • відкриття пор, завдяки чому шкіра краще насичується киснем,з її глибоких шарів виводяться продукти життєдіяльності;
  • значне звуження розширених пор.

Частота процедур, що рекомендується, – один раз на 2-3 місяці. При цьому помилково вважати, що комбіноване чищення обличчя необхідне лише тоді, коли вже виникли проблеми. Таку процедуру потрібно робити всім, хто дбає про здоров’я шкіри, адже набагато дешевше та простіше підтримувати шкіру в хорошому стані, ніж потім намагатися її відновити.

Меню
Call Now Button