Комплексні догляди

Професійний догляд за шкірою – виключно важлива послуга для тих, хто прагне зберегти свою молодість та красу на довгі роки. Будь-яка процедура естетичної медицини, чи то звичайний масаж, чи радикальна пластична операція, безумовно, несе в собі позитивний вплив на шкіру. Однак його фіксація та пролонгація безпосередньо залежать від того, який догляд ви забезпечите свому обличу надалі.

Виробники косметичних засобів безперервно удосконалюють свою продукцію. Новинки дозволяють досягати все більшого ефекту. Така різноманітність препаратів у поєднанні з безліччю методик проведення косметологічних процедур дозволяють сформувати індивідуальну програму догляду.

Найбільш ефективними процедурами в косметології є спеціальні комплексні програми з догляду за шкірою обличчя, для яких розроблені певні засоби та додаткові процедури для вирішення проблеми.

Основні напрямки комплексних доглядових програм – це відновлення шкірного покриву, усунення перших ознак старіння, покращення кольору обличчя, підтяжка шкіри.

Наші косметологи складають програму процедур залежно від вихідного стану шкіри, поточних потреб та бажаного ефекту, залучаючи до роботи якісне обладнання та професійні лінії косметики.

Комплексний догляд включає демакіяж, тонізацію, поетапне очищення шкіри, скрабування, ензимні, гідруючі, кислотні пілінги, різні види масажу, маски і все це на основі професійної косметики преміум-класу:

  • HISTOLAB (Корея)
  • Holy Land Cosmetics (Ізраїль)
  • GlyMed Plus (США)
  • КLAPP (Німеччина);
  • IMAGE SKINCARE (США).

Якщо ви вже вирішили підібрати для себе комплексну програму з догляду за обличчям, наші фахівці підберуть найбільш підходящу та ефективну саме відповідно до потреб вашої шкіри.

Меню
Call Now Button