Корекція дифузних почервонінь

Купероз або судинні зірочки – це захворювання, яке проявляється у вигляді розширених та/або судин, що лопнули на шкірі. Причиною появи куперозу є порушення кровообігу у верхніх шарах епідермісу. Лопнули судини, які зазвичай локалізуються на стегнах, литках, під колінами і на обличчі, утворюють, у вигляді «прожилок» червоного кольору, так звані судинні зірочки.

Сьогодні сучасна косметологія дає нам можливість ефективно боротися з будь-якими проявами куперозу (судинні зірочки, судинні сіточки, винні плями, гемангіоми та розацеа). На даний момент одним з найбільш результативних методів усунення судинної сіточки, як на обличчі, так і тілі, вважається IPL-технологія або фотокоагуляція судин.

Фотокоагуляція – це вплив високоінтенсивного світла на сполуки гемоглобіну у розширених капілярах, що знаходяться на поверхні. Потужний потік світлової енергії, що випромінюється установкою, нагріває гемоглобін у крові, що призводить до швидкого згортання крові. Температура нагрівання досить висока, що призводить до склеювання судин. В результаті судини стають прозорими та абсолютно не помітними під шкірою.

Видалення судинних зірочок, гемангіом, фотолікування дифузних почервонінь – всі ці косметологічні проблеми ефективно вирішуються за допомогою нашої нової системи BTL Exilite.

Індивідуальне налаштування параметрів лікування дозволяє проводити ефективні, швидкі та легко переносні процедури для різних типів шкіри. Вбудоване охолодження та інтелектуальний багатоімпульсний режим забезпечують доставку енергії до цільової структури без ненавмисного пошкодження навколишньої тканини.

Фотовидалення судин може бути як одноразовою процедурою, так і проводиться з інтервалом 3-4 тижні. Необхідна кількість процедур підбирається індивідуально лікуючим лікарем і залежить від стану судин (що тонша судина, тим менше знадобиться процедур). Найчастіше може знадобитися від 2 до 4 процедур.

Процедура фотовидалення судин потребує незначного реабілітаційного періоду. Найчастіше на обробленому ділянці шкіри з’являються почервоніння, яке проходить протягом 2 днів. Іноді на місці колишніх судинних зірочок утворюється скоринка або з’являється темний набряк, що нагадує синець. Такі скоринки в жодному разі не можна зривати! Вони самостійно відпадуть протягом 2 тижнів.

Важливо пам’ятати, що коагуляція судин не є лікуванням. Зміни в капілярах свідчать про початкову стадію порушення кровотоку, тому лише прибрати таку сітку недостатньо. Підтримуючий і відновлюючий режим включає комплексну терапію, яку індивідуально прописує лікар.

Меню
Call Now Button