Корекція судинних патологій

Купероз або судинні зірочки – це захворювання, яке проявляється у вигляді розширених та/або судин, що лопнули на шкірі. Причиною появи куперозу є порушення кровообігу у верхніх шарах епідермісу.

Судини, що лопнули, які зазвичай локалізуються на стегнах, литках, під колінами і на обличчі, утворюють розгалуження у вигляді «прожилок» червоного кольору, так звані, судинні зірочки. Такі прояви не є небезпечними для здоров’я, але вони не проходять самостійно, а навпаки, з часом мають тенденцію погіршуватись. Окрім цього, судинні дефекти можуть бути симптомом різноманітних серйозних захворювань. Тому, якщо вони навіть знаходяться в непомітному місці і не тривожать Вас з естетичної точки зору, варто, як мінімум, пройти обстеження у дерматолога.

В залежності від віку пацієнта, типу шкіри, глибини розміщення судин та інших факторів, лікар-дерматолог підбирає оптимальний спосіб лікування судинної паталогії шкіри.

До судинних патологій належать такі явища як:

  • купероз;
  • капілярна сітка;
  • телеангіектазії, судинні зірочки;
  • гемангіоми та ангіоми;
  • винні плями.

Сьогодні сучасна косметологія дає можливість нам ефективно боротися з будь-якими проявами куперозу (судинні зірочки, судинні сіточки, винні плями, гемангіоми та розацеа). На даний момент одним з найбільш результативних методів усунення судинної сіточки, як на обличчі, так і тілі, вважається IPL-технологія або фотокоагуляція судин.

Фотокоагуляція – це вплив високоінтенсивного світла на з’єднання гемоглобіну в розширених капілярах, що знаходяться на поверхні. Потужний потік світлової енергії, що випромінюється установкою, нагріває гемоглобін у крові, що призводить до швидкого згортання крові. Температура нагрівання досить висока, що призводить до склеювання судин. В результаті судини стають прозорими та абсолютно не помітними під шкірою.

Видалення судинних зірочок, гемангіом, фотолікування дифузних почервонінь – всі ці косметологічні проблеми ефективно вирішуються за допомогою нашої нової системи BTL Exilite.

Індивідуальне налаштування параметрів лікування дозволяє проводити ефективні, швидкі та легко переносимі процедури для різних типів шкіри. Вбудоване охолодження та інтелектуальний багатоімпульсний режим забезпечують доставку енергії до цільової структури без ненавмисного пошкодження навколишньої тканини.

Здатність променя певної довжини хвилі (жовтий спектр близько 578 нм) повністю поглинати гемоглобін дозволяє видаляти судинні патології шкіри, не травмуючи навколишні тканини. Внаслідок видалення дрібних судин не відбувається утворення рубців, на місці патології залишається ділянка чистої здорової шкіри.

При цьому лазер має ще й біостимулюючу дію на клітини шкіри, стимулюючи вироблення нових волокон колагену.

Фотовидалення судин може бути як одноразовою процедурою, так і проводиться курсом, з інтервалом 3-4 тижні. Необхідна кількість процедур підбирається лікарем індивідуально, і залежить від стану судин (що тонша судина, тим менше знадобиться процедур). Найчастіше може знадобитися від 2 до 4 процедур.

Процедура видалення судин вимагає незначного реабілітаційного періоду. Найчастіше на обробленому ділянці шкірі з’являються почервоніння, яке відбувається протягом 2 днів. Іноді на місці колишніх судинних зірочок утворюється скоринка або з’являється темний набряк, що нагадує синець. Такі скоринки в жодному разі не можна зривати! Вони самостійно відпадуть протягом 2 тижнів.

Важливо пам’ятати, що коагуляція судин є лікуванням. Зміни в капілярах свідчать про початкову стадію порушення кровотоку, тому лише забрати таку сітку недостатньо. Підтримуючий і відновлюючий режим включає комплексну терапію, яку індивідуально прописує лікар.

Меню
Call Now Button