Коригуючі масажі

Антицелюлітний масаж – один з найкращих способів боротьби з целюлітом та жировими відкладеннями в області стегон, сідниць та живота.

Спеціальна методика спрямована на посилення кровообігу та обмінних процесів у підшкірно жировому шарі.

Завдання масажу полягає в тому, щоб зняти застійні явища в організмі, покращити кровообіг, посилити відтік лімфи та нормалізувати обмінні процеси, підняти тонус м’язів, стимулювати вироблення колагену та еластину, які відповідають за пружність та еластичність шкіри.

Антицелюлітний масаж є незамінним помічником у цій боротьбі, масаж допомагає досягти бажаного результату у короткі терміни. Найбільший ефект досягається при комплексному впливі: масаж із застосуванням спеціальних антицелюлітних кремів та обгортанні. Важливо пройти повний курс масажу, який складається із 10-15 процедур.

Лімфодренажний масаж. Цей масаж допомагає посилити тік лімфи, зняти набряки, найчастіше застосовується як підготовка до антицелюлітного масажу. Полягає в повільних хвилеподібних погладжуваннях, з різним ступенем натиску.

Основна мета лімфодренажу – привести в рух лімфатичну рідину, що застоялася, впливаючи на головні лімфатичні центри, розташовані глибоко всередині грудної клітини і порожнини живота. Повний курс лімфодренажу включає приблизно 6-10 сеансів, але позитивний ефект стає помітним одразу. Вже після першої процедури відчуваються приємне тепло, легкість у ногах, приплив бадьорості, покращується настрій. А після другого-третього сеансів зникають набряки, починає розгладжуватись “апельсинова кірка”, вирівнюється колір шкіри, йдуть зайві кілограми.

А проведений повний курс лімфодренажу з 10-12 процедур дозволяє значно позбутися целюліту, полегшити венозну недостатність, усунути набряклість і дряблість шкіри будь-яких ділянок обличчя і тіла, проводячи профілактику старіння.

Моделюючий масаж – це техніка ручної корекції фігури, що дозволяє усунути недоліки фігури, поєднує в собі системний лімфодренаж, що зменшує набряклість і безпосередньо моделюючий масаж, який прибирає зайві об’єми та підвищує тонус шкіри. Під час масажу застосовуються антицелюлітний крем та крем для схуднення проблемних областей. Внаслідок впливу на проблемні зони, покращується кровообіг, посилюється лімфотік. Поживні речовини швидше доставляються у тканини, стан шкіри покращується, з організму виводяться токсини та зайва рідина. Масаж триває від 45 до 90 хв. і найчастіше виконується локально, але можливий загальний масаж, що охоплює всі зони одночасно. Масажист опрацьовує такі зони: сідниці, стегна, поперек, живіт. Необхідно від 10 до 15 сеансів, щоб Ваша фігура змінила свої контури та стала ідеальною.

Меню
Call Now Button