Кріоліполіз

Сьогодні чоловіки та жінки шукають швидкі, доступні, безпечні та мінімально інвазивні способи зберегти молодість та привабливість не лише обличчя, а й тіла. Протягом кількох десятиліть ліпосакція залишалася єдиною процедурою корекції контурів тіла. Тепер же з’являється все більше неінвазивних альтернативних методик, що не потребують занурення пацієнта в наркоз, оренди операційних та хірургічних надрізів. І, незважаючи на те, що результати таких процедур не настільки вражають і часто мають відстрочений характер, за рівнем безпеки вони значно перевершують будь-які хірургічні операції.

Переваги неінвазивних процедур для пацієнта очевидні: вони не супроводжуються реабілітаційним періодом та займають не більше 2 годин. Крім того, йде звуження спектра застосування, націленість на вузьку проблему, вікову групу, частину тіла тощо.

І в апаратній косметології, і в пластичній хірургії загальна проблема надлишку жирової тканини поширюється на проблеми внутрішньої сторони стегна, внутрішньої сторони плеча, складок на стегнах та животі, другого підборіддя, плечового пояса, спини.

Кріоліполіз – відносно новий метод, але останні роки завойовує все більше шанувальників у світі, як серед лікарів, так і серед пацієнтів. Термін «кріоліполізу» був вперше введений у медицину професорами Гарвардського університету та авторами методу кріоліполізу Дітером Манштайном та Рокс.

Механізм дії кріоліполізу заснований на більшій, ніж у будь-яких інших клітин, сприйнятливості адипоцитів до дії холоду. Спрямована дія низьких температур призводить до запуску процесу апоптозу адипоцитів, які потім поглинаються та розщеплюються макрофагами. Запальний процес, спричинений апоптозом адипоцитів, спостерігається через 3 дні після процедури та досягає свого піку приблизно на 14 день, коли зростає популяція гістіоцитів, нейтрофілів, лімфоцитів та інших мононуклеарних клітин.

На 14-30 день після процедури макрофаги та інші фагоцити оточують та розщеплюють жирові клітини внаслідок природної реакції організму на пошкодження холодом. Через 4 тижні після процедури запалення спадає, кількість адипоцитів скорочується. Ще через 2-3 місяці товщають міждолькові перегородки і процес запалення згасає.

Апарат для кріоліполізу Cristal – це пристрій, який дозволяє позбутися зайвих кілограмів, шляхом охолодження зони, що обробляється. Методика забезпечує оптимальний результат для різних зон завдяки різним насадкам, кожна з яких призначена для своєї зони корекції:

✓ Насадка “Рубін” – розроблена спеціально для обробки великих жирових відкладень.

✓ Насадка “Сапфір” – насадка, ідеальна у використанні на багатьох частинах тіла, де жирові відкладення менш виражені.

✓ Насадка “Аметист” – повністю універсальна, підходить для корекції всіх ділянок, легко адаптується до всіх форм тіла за рахунок спеціальної форми – “книжечка”. Розроблено для корекції внутрішніх та зовнішніх зон стегон, рук, колін, спини та інших невеликих ділянок тіла, а також корекції фіброзного целюліту.

У насадці “Аметист” не використовується вакуум, тому незначні побічні ефекти в обробленій області – почервоніння, невеликі синці або набряки, відсутні, і ви можете продовжувати свій звичайний спосіб життя.

✓ Насадка “AGATE” – ідеальне рішення для людей, які страждають на відкладення жиру, але не страждають зайвою вагою. Процедура усуває жирові складки у людей, які ведуть здоровий спосіб життя, але нездатні позбутися невеликих вигинів на певних ділянках: руках, сідницях, колінах, підборідді, спині і т.д.

✓ Насадка “DIAMOND” для боротьби з целюлітом, оснащена діодом з довжиною хвилі в 940 нм. Саме така хвиля викликає розчинення жирових клітин (адипоцитів). Процедура корекції целюліту складається з 2х послідовних етапів:

  • 1 етап – це прогрівання необхідної зони для ініціювання руйнування жирових клітин та стимулювання неоколагегезу.
  • 2 етап – це підтримка температурного режиму плюс динамічний імпульсний вакуумний масаж.

Кріоліполіз вважається безпечною методикою корекції контурів тіла та супроводжується лише незначним дискомфортом для пацієнта. Серед очікуваних побічних ефектів тимчасова еритема та нетривале оніміння, яке проходить, як правило, протягом 14 днів після процедури.

Кріоліполіз підходить для шкіри всіх типів, не викликає пігментації та може безпечно застосовуватися повторно. Найкращі кандидати для кріоліполізу важать у межах норми, регулярно займаються спортом, дотримуються здорової дієти, мають помітні жирові відкладення на боках, очікують від процедури реалістичних результатів, а також планують підтримувати досягнутий ефект, дотримуючись здорового способу життя.

У ході клінічних випробувань кріоліполіз продемонстрував здатність на 25% скорочувати жирові відкладення у зоні впливу вже після першої процедури. Позитивний результат спостерігається у 86% пацієнтів. У 76% із них рівень задоволеності від процедур кріоліполізу вищий, ніж від будь-яких інших методик неінвазивного ліполізу.

Сучасні стандарти краси посилюються одночасно з розвитком нових і нових методів корекції зовнішнього вигляду. Надлишок жирової тканини вже не сприймається як “повнота”, тіло людини стає картою-триверсткою, на якій відзначається ділянка майбутнього бою.

Меню
Call Now Button