Лазерна епіляція

Лазер Duetto MT (Mixed Technology) – лазерна установка нового покоління на основі александриту та неодиму для епіляції на всіх фототипах шкіри, гібридним випромінюванням довжиною хвилі 755/1064 нм.

Технологія гібридного випромінювання Quanta System, у поєднанні з великою площею лазерної плями, широким діапазоном зміни частоти та ширини лазерного імпульсу заповнює весь діапазон процедур епіляції на світлих і темних фототипах шкіри.

Синергія впливу двох хвиль повністю денатурує волосяний фолікул, не торкаючись навколишніх тканин навіть у темній шкірі. Завдяки зниженню потужності випромінювання епідермальна температура знижується до безпечних показників.

Лікар-косметолог вибирає режим впливу (одна хвиля, одночасна або поперемінна дія двома хвилями), легко адаптуючись до індивідуальних особливостей пацієнта.

Переваги лазерної епіляції на апараті Quanta System:

  • мінімальна кількість процедур;
  • більший інтервал між процедурами;
  • дозволяє робити процедури на засмаглій шкірі;
  • видаляє пушкове та сиве волосся;

В основі ефективної лазерної епіляції лежить різке зростання температури у волосяному фолікулі. Охолодження оброблюваної зони вирішує проблему перегріву навколишніх тканин – у лазерній установці Duetto MT можна використовувати 2 способи охолодження – контактним та безконтактним методом. У класичну рукоятку інтегрований контактний майданчик, який забезпечує якісне охолодження глибоких шарів шкіри.

Скільки потрібно зробити процедур?

Кількість процедур залежить від стану гормонального фону, індивідуальних особливостей метаболізму, статі, віку, етнічної приналежності, прийому певних ліків тощо. Як правило, 5-6 процедур з інтервалом 1-1,5 міс., вже після першого відвідування, Ви побачите очікуваний результат: волосся повністю видаляється з поверхні шкіри.

Скільки часу триває процедура?

Лазерне світло впливає не кожен волос окремо, а на ділянку шкіри з групою «цибулин», тобто волосся видаляється з великих ділянок шкіри за короткий час (від 3 до 30 хвилин, залежно від площі впливу).

Особливістю лазера Duetto Quanta Systems є додатковий ефект омолодження, який виникає при впливі комбінованого лазерного імпульсу.

Duetto MT, Quanta System – для тих, хто обирає найкраще!

Меню
Call Now Button