Лазерна коагуляція судин

Видалення кровоносних судин та зірочок лазером DUETTO QUANTA SYSTEM: швидке вирішення складної проблеми!

Якщо ви помітили в дзеркалі почервоніння шкіри або капіляр, що виступив, не поспішайте засмучуватися, швидше за все, вирішити цю проблему вдасться буквально за лічені хвилини, без болю, пошкоджень і побічних ефектів.

За допомогою лазерної системи DUETTO QUANTA SYSTEM можна швидко видалити судинні «зірочки», «винні» плями, розширення судин на обличчі та на ногах, «запечатати» як найменші капіляри (діаметром 0,2-0,5 мм), в які проблематично “потрапити” електродом, і великі кровоносні судини з великою швидкістю кровообігу.

Артеріальні та венозні судини на обличчі та тілі, телангіоектазії, купероз, невеликі гемангіоми – ось короткий список проблем, з якими успішно справляється нова лазерна система.

Лазерна деструкція кровоносних судин на апараті DUETTO QUANTA SYSTEM може застосовуватися як на тонкій і чутливій шкірі обличчя, так і на тілі, у неї немає вікових обмежень, а список протипоказань дуже малий.

Видалення судин із використанням лазерної технології DUETTO QUANTA SYSTEM практично безболісне, немає жодної необхідності в анестезії – пацієнт відчуває легке тепло. Під впливом лазерного променя на розширені внутрішньошкірні судини відбувається схлопування стінок капіляра, він «запаюється», при цьому шкіра залишається неушкодженою. Після проведення процедури ділянка шкіри, на якій проведено видалення судин, може почервоніти, але цей прояв зникає вже протягом декількох годин. Після лазерного видалення судин на шкірі не виникають рубці, виключено появу пігментації.

Вже після першої процедури відбувається зменшення гемангіоми, зменшується площа куперозу, довжина судини. Після проведення курсу лікування небажані судинні прояви повністю зникають.

Меню
Call Now Button