Лазерне лікування акне

Лазерне лікування акне (вугревої хвороби) – ефективний метод лікування проблемної шкіри на обличчі, декольте та спині. Успішне лікування навіть найважчих форм акне лазером DUETTO QUANTA SYSTEM полягає у потрійному впливі на шкіру.

Лазерна стерилізація вогнищ запалення шкіри: лазерний промінь призводить до загибелі бактерій Propionibacterium acne, які провокують виникнення гнійничкових елементів та є фактором утворення рубцевої тканини.

Внаслідок теплового прогріву дерми відбувається вирівнювання поверхні шкіри за рахунок ремоделювання колагену шкіри. Візуально розгладжуються грубі рубці та нерівності шкіри, покращується текстура рельєфу дерми.

Поліпшення кольору шкіри відбувається за рахунок елімінації застійних плям та пігментації. Шкіра набуває рівномірного, здорового кольору, помітно освіжається, нормалізується кровообіг, зникають застійні плями та нерівний колір обличчя, відновлюється виділення шкірного сала та шкіра вже втрачає зайву жирність.

ЕФЕКТ помітний вже після 3-4 процедур!

Необхідний курс лікування вибирається індивідуально лікарем. В середньому становить 8-16 процедур, які проводяться 2 рази на тиждень. При лазерному лікуванні вугревої хвороби не травмується поверхня шкіри, що попереджає подальше утворення рубців, кірок та пігментних застійних плям.

Лазерне лікування дозволяє в короткий термін досягти результату усунення вугревої хвороби та її наслідків, не змінюючи звичного способу життя.

Тривалість процедури залежить від зони обробки: обличчя 15-30 хвилин, спина чи груди 25-40 хвилин. Після першої процедури відбувається зменшення запальних вогнищ, розсмоктування застійних плям та пігментації.

Можливе поєднане лікування акне на обличчі та спині. Лазерне лікування важких форм акне може поєднуватися з антибактеріальним та гормональним лікуванням.

Меню
Call Now Button