Лазерне шліфуваня

Лазерна терапія – один з найпопулярніших напрямків у сучасній естетичній косметології. Методика дозволяє безболісно провести основні коригуючі процедури, а також забезпечує помітний та тривалий результат.

Лазерне фракційне шліфування SMAXEL DOT – це можливість отримати як ефект омолодження, так і можливість боротися з локальними проблемами, такими як рубці, стрії та пігментація на будь-якій ділянці обличчя та тіла.

Система CO2 FRACTIONAL LASER SMAXEL є новим словом у сфері лазерних технологій. Цей прилад розроблений італійською компанією, яка вже 20 років є провідним європейським виробником лазерного обладнання.

Прилад працює на основі DOT-технології – методики лазерного фракційного омолодження шкіри, що дозволяє скоротити час відновлення пацієнтів після процедури.

Принцип роботи фракційного СО2 лазера.

Фракційний СО2 лазер генерує “точкове” випромінювання (“DOT”), під дією якого утворюються мікротермальні зони пошкодження, що чередуються з необробленою тканиною. Завдяки технології в одному імпульсі були об’єднані 2 ефекти – вапоризація верхніх шарів епідермісу зі зниженим вмістом води та глибокий термальний ефект, що стимулює процес неоколагенезу (омолодження).

Переваги DOT-терапії:

  • Фракційне омолодження лазером можна проводити на всіх фототипах шкіри.
  • Фракційний лазер СО2 має контрольований, щадний та безпечний вплив на шкіру (площа МТЗ становить близько 20% обробленої ділянки, при цьому 80% шкіри залишаються недоторканими).
  • Фракційний фототермоліз характеризується коротким реабілітаційним періодом, відновлення епітелію відбувається швидко та однорідно.
  • Процедура дає стійкий та тривалий результат.
  • DOT технологія ідеальна для вирішення проблем з пігментацією, атонічною текстурою шкіри, зморшками, шрамами та рубцями від акне та розтяжок.
  • Фракційний CO2 лазер не порушує бар’єрних функцій шкіри.
  • Короткий період реабілітації після фракційного омолодження лазером (від 3 до 7 днів на обличчі та до 2-х тижнів на тілі).

Можливості фракційних лазерних систем у сфері омолодження.

Працюючи з фракційними лазерними системами, лікар може налаштовувати параметри випромінювання (потужність, тривалість імпульсу, відстань між точками) відповідно до особливостей шкіри кожного пацієнта для забезпечення максимальної безпеки процедури.

Завдяки унікальній системі сканування енергія лазерного імпульсу рівномірно розподіляється по всій ділянці, що обробляється. Лазер фракційного омолодження глибоко проникає у шкірні шари без втрати енергії в зоні впливу та не травмує навколишні тканини.

Покази до фракційного шліфування:

➺ зморшки та втрата еластичності шкіри обличчя, шиї, декольте, кистей рук;

➺ гіперпігментація;

➺ рубці та шрами, постакне;

➺ стрії та розтяжки;

➺ в’яла шкіра верхньої та нижньої повіки;

➺ необхідність профілактичного покращення якості шкіри (пілінг).

Процес регенерації тканин після аблативного фракційного фототермолізу проходить набагато швидше, ніж після традиційних шліфувань лазером. Оброблена шкіра повністю відновиться через 2-14 днів.

Результати застосування фракційного омолодження лазером:

➺ видиме омолодження шкіри;

➺ підтяжка шкіри (обличчя, шия та інші проблемні зони);

➺ зменшення глибини видимих зморшок та зменшення дрібних зморшок, пор та нерівностей шкіри;

➺ вирівнювання рельєфу та кольору шкіри (постакне, пігментація, рубці, стрії);

➺ усунення наслідків вугрової хвороби як на обличчі, так і на інших частинах тіла.

Результат після проведення фракційного омолодження стає помітним після закінчення першої ж процедури. Повний курс лікування вимагає від 2 до 4 сеансів. Через 14–29 днів після його завершення у пацієнтів спостерігається виражене покращення стану та текстури шкіри. Далі протягом півроку продовжують відбуватися поступові зміни: збільшується пружність тканин, зменшується кількість рубців та дефектів дерми.

Після закінчення курсу проводяться дві контрольні перевірки (через тиждень та місяць). Такий підхід дозволяє запобігти виникненню ускладнень та простежити за правильним відновленням шкіри. Тривалість ефекту залежить від індивідуальних особливостей дерми. Як правило, результат тримається протягом кількох років.

Меню
Call Now Button