Ліпотерапія

Ліпотерапія або LFDT (Local Fat Dissolve Therapy) – актуальний напрямок у сучасній косметології, що дозволяє швидко та ефективно скоригувати контури фігури, а також позбутися локальних жирових відкладень, не вдаючись до хірургічних методик.

Процедура здійснюється за допомогою введення ін’єкцій специфічних ліполітичних «жиророзчинних» препаратів безпосередньо в «проблемні» зони.

Ліполізом називається природний фізіологічний процес, при якому жири розщеплюються на їх складові. Механізм дії таких препаратів полягає в активації апденілатциклазної системи, інгібіції фосфодіестерази, а також у створенні гіпоосмолярності. Завдяки складам коктейлі з медикаментів ефективно розчиняють оболонки жирових клітин, стимулюючи процес природної деструкції ліпідів і виведення жирів з організму природним шляхом.

Особливості формування жирових відкладень закладено у будові підшкірно-жирової клітковини: перегородки, що розділяють жирову тканину на часточки, у чоловіків розташовуються під кутом до шкірної поверхні, а у жінок – майже перпендикулярно. Крім цього, самі часточки у чоловіків менші, ніж у жінок. Тому при надмірній вазі, коли відбувається збільшення об’єму жирових клітин, у чоловіків рельєф шкіри не змінюється, а у жінок з’являються нерівності, горбики та ямки. Невипадково целюліт, за рідкісним винятком, – жіноча проблема.

Як це відбувається?

Продукти розщеплення жиру взаємодіють із жовчними солями, утворюючи міцеллу – емульсію, яка є формою, в якій жир метаболізується найефективніше. У вигляді міцели вони поєднуються з «хорошим» холестеролом, транспортуються в печінку і метаболізуються шляхом β-окислення. Комплексна взаємодія жовчних солей, коліпази та панкреатичної ліпази забезпечує високу ліполітичну активність.

Жиророзчинні препарати мають ще одну важливу властивість – вони сприяють поліпшенню структури шкіри, підвищенню її пружності та еластичності. Це дозволяє запобігти появі нерівностей рельєфу та розгладити поверхню шкіри після звільнення «проблемної» зони від жирових відкладень.

У яких випадках застосовується метод ін'єкційного ліполізу:

✔️ з метою усунення жирових відкладень на животі, сідницях, стегнах, на руках, у зоні над колінами тощо.

✔️ у комплексних програмах зі зниження ваги

✔️ для боротьби з целюлітом

✔️ для зменшення локальних жирових відкладень на обличчі, усунення другого підборіддя при корекції овалу обличчя.

Кількість процедур залежить від місця розташування жирових зон та їх розмірів. Препарат починає свою дію відразу після введення, ефект буде досягнутий через 3-4 тижні після проведення першої процедури.

Існує маса препаратів щодо ліпотерапії. У нашій клініці ми застосовуємо виключно сертифіковані ліполітики, вибір яких виправданий чудовою якістю та ефективністю.

Ліпотерапію рекомендують поєднувати з іншими методами сучасної косметології: кріоліполізом, SMAS – ліфтингом, RF-ліфтингом, ультразвуковою кавітацією, пресотерапією. Вони посилюють дію препарату та забезпечують досягнення чудового результату в найкоротші терміни. Окремо варто сказати про моделюючий та лімфодренажний масаж зони корекції та дотримання питного режиму – це невід’ємна частина ліпотерапії.

Ліпотерапія чудово працює з невеликими локальними жировими відкладеннями, так званими «жировими пастками», у боротьбі з якими, нерідко, безсилі спорт чи дієти. Але не варто сподіватися лише на процедуру. Ліполітерапія – це засіб корекції фігури, а не зниження ваги. Вона дозволяє надовго зберегти досягнуті результати – за умови, що людина грамотно харчуватиметься, рухатиметься, тобто вести здоровий спосіб життя.

Меню
Call Now Button