Механічна чистка

Чистка – це один із найкращих способів боротьби з вадами шкіри обличчя, зони декольте та спини.

Макіяж, пил, неправильне харчування, недолік свіжого повітря та активного руху, стреси, хронічна втома – все це не найкраще позначається на стані шкіри. Її пори забиваються, верхній шар грубіє, мікроциркуляція в тканинах порушується … Внаслідок цього з’являються набряки, зморшки, лущення, запалення та інші неприємності.

Механічна чистка – це класична процедура очищення шкіри обличчя та закупорених пор від поверхневих та глибоких забруднень. У випадках, коли шкіра сильно забруднена, а глибокі пори не вдається повністю очистити, косметологи обробляють ділянки ложкою Уно. Цей косметологічний інструмент є металевим інструментом, кінці якого зроблені у вигляді ложечок. З одного боку – це лопатка-сито з дрібними отворами, призначена для видалення сального секрету, з іншого – ложка з отвором для вилучення комедонів.

Під час процедури фахівець спочатку очищає шкіру від поверхневих забруднень, наносить маску, що розпушує, щоб відкрити пори, а потім акуратно і ретельно чистить гирла сальних проток. Оскільки під час проведення даної процедури косметолог добирається прямо до гирла сальних проток, механічне (ручне) чищення дозволяє видалити навіть закриті глибокі комедони, з якими інші види чисток не справляються.

Мета такої чистки – видалити комедони, що найглибше «сидять». Після процедури фахівець наносить пілінг з АНА (альфа-гідро кислотами), таким чином ретельно вимиваючи залишки сального секрету в порах. І завершальний етап – заспокійлива маска та крем.

Після процедури на шкірі залишаються червоні плями-кола, з’являється невелика набряклість, а буквально наступного дня шкіра може почати лущитися.

Як правило, реакція на механічну та ручну дію проходить через 2-3 дні, повне загоєння триває до 5 днів, після чого позитивні результати очищення видно неозброєним оком.

Механічна чистка особи показана до проведення у таких випадках:

• жирна шкіра;

• розширені пори;

• вугровий висип;

• комедони, зокрема закриті;

• міліуми

Крім перерахованих вище косметологічних проблем, ручна чистка обличчя показана при проблемній шкірі у підлітків з вираженим вугровим висипом і чоловікам з жирною пористою шкірою обличчя, схильною до частих запалень.

Меню
Call Now Button