Масаж переорбітальної зони

Структура шкіри в періорбітальній ділянці відрізняється особливою ніжністю та чутливістю. Це пов’язано з тим, що під шкірою повік практично відсутній підшкірний жир та м’язи. Відповідно, вона більш схильна до утворення перших зморшок та розтягнень.

У навколоочній та очній ділянці надзвичайно тонкий шар клітковини. З роками він поступово стає тоншим, як наслідок – тканини «обвисають». Невелика кількість сальних і жирових залоз, тонка «ліпідна мантія», висока рухливість шкіри. Як наслідок…. Круговий м’яз ока, гнучкий і сильний. З роками, від нескінченного примружування (вітер, сонце, опади) – вона зменшується у розмірах (діаметрально та радіально), входить у стан статичної напруги, що називають віковим станом норми.

У цей період, шкіра, функції якої не скорочуватися, а живити, захищати та виводити шлаки, змушена підлаштовуватися під рамки, надані їй м’язом, але оскільки скорочуватися вона не вміє, вона стискатиметься або складатиметься складками. Або робити і те, й інше одночасно.

Темні кола, набряки (особливо вранці), дрібні зморшки і сльозна борозна, що більш рельєфно проступає, можна розцінювати як сигнал тривоги і заклик до активних дій.

Для профілактики та усунення проблем періорбітальної зони необхідно застосовувати компенсаційну програму, що стирає негативні наслідки. У нашій клініці ви зможете зробити цілу низку процедур, які спрямовані на догляд та відновлення орбітальної зони. Дані процедури позбавлять вас сухості шкіри, зморшок, темних кіл, а також насичать і наситить шкіру необхідними мікроелементами та вітамінами.

Найбільшою популярністю серед клієнтів має масаж орбітальної зони.

Класичний масаж орбітальної зони – дуже приємна та розслаблююча процедура. Подібний догляд передбачає масаж області скронь, нижньої та верхньої повіки. При масажі орбітальної зони відбувається відтік рідини із судин очей. Крім цього масаж запускає внутрішні резерви, змінюється погляд на живий, візуально піднімаються куточки очей. У результаті: синці та мішки зникають, шкіра  набуває здорового доглянутого вигляду, стає пружною еластичною, здійснюється потужний ефект омолодження. Найкращі результати спостерігаються після курсу процедур, коли відбувається комплексне відновлення шкіри навколо очей: повертається тонус, знижується внутрішньоочний тиск, покращується іннервація, знімається втома. Крім цього, на нижню та верхню повіку наноситься активна маска, яка одночасно виконує кілька функцій: зволоження шкіри, вітамінізація орбітальної зони, ліфтинг, порятунок від темних кіл під очима.

Косметолог, залежно від типу шкіри та ваших потреб, підбере найбільш оптимальний варіант індивідуальної програми, яка ідеально підходитиме саме вам. Слід наголосити на важливості максимально щадного підходу при виборі процедур, а також на необхідність комплексного та аналітичного підходу при оцінці стану шкіри періорбітальної області.

Меню
Call Now Button