Mаски

Маска для обличчя – це додатковий інтенсивний догляд шкіри.

Професійні маски для догляду, містять високу концентрацію активних компонентів. Вони мають різну дію — регенеруючу, антивікову, зволожуючу, поживну, нормалізуючу активність сальних залоз, підтягуючу, тонізуючу, відбілюючу. Саме тому маски прицільно діють на проблему та допомагають ефективно та швидко її усунути.

Масажі з використанням масок, ензимних та легких гоммаж-пілінгів дозволяють відновити водно-сольовий баланс, усунути зайву набряклість обличчя, зняти напругу з м’язів обличчя, що виникає від мімічних рухів під час примружування від сонця і дарують, як мінімум, 30 хв. приємного релаксу.

Маски поділяють за типом шкіри та віком, часом впливу, концентрації діючих речовин.

Кремові маски

Містять багато зволожуючих, відновлюючих, тонізуючих, поживних компонентів і підходять для догляду за нормальною, сухою, подразненою та зневодненою шкірою, ідеальні для зрілої та в’янучої шкіри, яку потрібно особливо активно зволожувати та живити, стимулювати відновлення та оновлення її клітин.

Ензимні маски

Важлива відмінність таких засобів полягає лише у способі застосування та складових компонентах. Зазвичай, ензимні маски є очищувальними. Ензими (папаїн, бромелайн, фіцин, субтилізин, сітіланс) добре руйнують білкові зчеплення мертвих клітин, від чого шкіра ефективніше оновлюється, а також допомагають виробленню нових клітин, відновлюють імунну систему, запобігають виникненню вугрів та шкірного дерматиту.

Гелеві маски

Розгладжують шкіру, роблять її ніжною, знімають подразнення і лущення, і найголовніше – гелеві маски мають дуже потужну зволожуючу дію. Зволожуючі маски на гелевій основі (її роль можуть грати гель алое вера, полісахариди морських водоростей, карбомеровий гель тощо) підходять для догляду за шкірою будь-якого типу. Їх можна без побоювання використовувати при проблемній шкірі, тому що вони є легшими, ніж кремові, а тому не забивають пори та дарують відчуття легкості.

Маски-плівки

Зазвичай бувають із пілінговим або ліфтинг-ефектом. Особливо вони рекомендуються при тонкій та чутливій шкірі обличчя. Такі пілінг-маски добре використовувати в тих випадках, коли інші процедури лущення та глибокого очищення занадто агресивні для шкіри.

Альгінатні маски

Іноді їх ще називають моделюючими або пластифікуючими. Це зазвичай порошки на основі полісахаридів водоростей, які перед використанням розводять водою чи іншою рідиною. Застигаючи, вони повторюють форму обличчя і швидко приводять у тонус втомлену шкіру, підтягують овал обличчя, зменшують носогубні складки, набряки та зморшки. Комплементарні до будь-якого типу шкіри чудово зволожують і підтягують шкіру.

Тканинні маски

Експрес-варіант для випадків коли потрібно швидко реанімувати шкіру за допомогою поживних речовин. Тканина, з якої зроблена така маска, просякнута висококонцентрованими сироватками, що забезпечують інтенсивний догляд за шкірою або допомагають впоратися з певними косметичними проблемами (акне, набряками обличчя, пігментацією та ін.).

У нашій Клініці ми використовуємо маски таких відомих брендів як: ELEMIS (Великобританія), КLAPP (Німеччина), IMAGE (США), YON-KA (Франція), ANUBIS (Барселона), SOTHYS (Франція), DMK (США).

Протипоказань для використання масок немає. Головне – грамотно підібрати ту, яка найкраще працюватиме саме на вашій шкірі!

Меню
Call Now Button