Мезотерапія

Однією з ін’єкційних методик є мезотерапія. В основі методу лежать ін’єкції спеціальними препаратами – мезококтейлями, які вводяться тонкими голками у потрібну зону, на певну глибину (рівень середньої частини дерми) та впливають на патологію безпосередньо. Основний секрет у тому, що ця методика вирішує проблему від початкової причини до слідства (препарати підбираються індивідуально, залежно від проблеми).

Зважаючи на те, що мезотерапія являє собою методику коригування проблемних ділянок, зонами впливу можуть бути: обличчя, шия, руки, область декольте, волосиста частина голови, а також інші ділянки тіла, які потребують корекції.

Ще кілька років тому існував стереотип, що мезотерапія – це процедура для жінок у віці. Сьогодні все змінилося.

Отже, цього методу лікування вдаються для:

  • корекції та профілактики вікових змін;
  • лікування проблем шкіри: вугрової хвороби, постакне, жирної шкіри з розширеними порами, гіперпігментації, куперозу;
  • корекції фігури: розтяжки, целюліт, надлишкові жирові відкладення;
  • випадіння волосся.

Препарати, що використовуються для мезотерапії, поділяються на вітаміновмісні, амінокислоти, мікроелементи, та активні речовини, отримані шляхом біосинтезу (гіалуронова кислота, гексапептид, ДМАЕ).

Коктейлі бувають абсолютно різні за складом: залежно від конкретної проблеми, індивідуальних особливостей, типу шкіри та показань. Необхідний склад вибирає безпосередньо спеціаліст для кожного пацієнта індивідуально.

Фахівці клініки ESTIMED використовують кілька лінійок препаратів, які є різними мезококтейлями для терапії обличчя та тіла:

✔️ Dermaheal – лінія мезотерапевтичних препаратів на основі біоміметичних пептидів для вирішення різних естетичних недоліків обличчя, тіла та волосистої частини голови. Мезококтейлі Dermaheal у своєму складі крім біоміметичок пептидів містять велику кількість вітамінів, мінералів, аміно- та нуклеїнових кислот, коензимів, які стимулюють оновлення шкіри, сприяють підвищенню місцевого імунітету, відновлюють енергетичний обмін, покращують мікроциркуляцію, зміцнюють судини.

✔️ Pluryal Mesoline – лінійка мезококтейлів, які дозволяють коригувати різні стани шкіри, покращуючи її якість та відновлюючи природний синтез колагену, еластину та гіалуронової кислоти.

✔️ Aesthetic Dermal  – лінійка мезококтейлів, які дозволяють коригувати різні стани шкіри, покращуючи її якість та відновлюючи природний синтез колагену, еластину та гіалуронової кислоти.

✔️ Mesoestetic® – широкий асортимент препаратів, що дозволяє кожному лікарю-косметологу знаходити рішення будь-яких проблем та запустити в клітинах необхідні відновлювальні процеси. Діючи на осередок запалення, препарат допомагає шкірі відновити свій природний колір і гладку, рівну поверхню.

✔️ MesoEXPERT – лінія професійних ін’єкційних препаратів, готових мезококтейлів та біоревіталізантів, створених в результаті останніх досягнень у галузі біотехнологій. 15 спеціальних восокоефективних мезопрепаратів – готових рішень для здоров’я шкіри та волосся, містять виключно медичні інгредієнти у високих робочих концентраціях.

✔️ Farmacia Metalla – лінія авторських препаратів професора Мауріціо Чеккареллі. Містять унікально високу концентрацію пептидів та активних речовин, які проникають у глибокі шари дерми та гарантують відмінний результат.

Компоненти препаратів для ін’єкцій – активно діючі речовини, які після введення в дерму, концентруються в оброблюваній ділянці, сприяють живленню, зволоженню та регенерації шкіри «зсередини». Крім того, крім роботи активних речовин, ефект посилюється ще й механічним впливом голки на шкіру. Незважаючи на те, що голки дуже тонкі, шкірний покрив все одно отримує мікротравми, що змушує клітини шкіри виробляти речовини для регенерації, також покращується мікроциркуляція крові та «дихання» клітин.

Для досягнення бажаного результату в середньому знадобиться від 5 до 10 сеансів, з періодичністю 7-10 днів.

Меню
Call Now Button