Моделюючий масаж

Моделюючий масаж обличчя є унікальною мануальною технікою, в основі якої лежить глибоке розминання, що підвищує пружність, а також еластичність шкіри, що сприяє більш активному синтезу колагену та еластину, формуванню красивого рельєфу. Головною особливістю такого виду масажу є глибоке опрацювання не тільки верхніх шарів епідермісу, але й каркасу м’язового обличчя. Після курсу процедур м’язи розслабляються, глибокі зморшки та складки розгладжуються, покращується кровообіг та лімфодренаж, що сприятливо позначається на стані шкірного покриву.

Такий масаж обличчя спрямований на підвищення пружності дерми та створення вираженого, чіткого контуру обличчя. Правильно виконані маніпуляції допоможуть досягти гарного рельєфу, зняти підвищений тонус м’язів, посилити вироблення колагенових та еластинових структур.

Під час процедури масажується не лише шкіра обличчя, а й комірцева зона, область шиї, декольте. Мануальний масаж поєднує пластифікуючі та лімфодренажні техніки, щипковий метод проти глибоких зморшок, а також мікромасаж. Висока ефективність досягається за рахунок локалізованого глибокого опрацювання проблемних зон, які найбільше зазнали вікових змін.

Ліфтинговий ефект.

Глибоке опрацювання лицьових м’язів сприяє формуванню надійного каркасу, завдяки якому підтягується шкіра обличчя, овал стає чітким, вираженим, зникає друге підборіддя.

Поліпшення кровообігу.

Активна мікроциркуляція забезпечує якісне харчування та киснепостачання шкірного покриву. Завдяки такому ефекту дерма помітно омолоджується, виглядає свіжою, сяючою, привабливою.

Нормалізація лімфодренажу.

Після маніпуляцій покращується лімофдренаж, рідина перестає накопичуватися в м’яких тканинах, йде набряклість, одутлість обличчя, зникають мішки та синці під очима.

Забезпечується очищення та регенерація епідермісу.

Техніка моделюючого масажу передбачає поверхневе очищення шкірного покриву від тканин, що ороговіли. Завдяки посиленню мікроциркуляції активуються регенераційні процеси.

Підвищення місцевого імунітету.

За рахунок глибокого впливу на м’які тканини досягається можливість шкірного покриву чинити опір впливу негативних внутрішніх та зовнішніх факторів, які знижують імунітет та сприяють передчасному старінню.

Дуже важливо, щоб руки косметолога вам підходили. Справа звичайно не тільки в руках, а в знаннях і методиках, завдяки яким, ваше обличчя з кожним разом змінюватиметься.

Меню
Call Now Button