Новый аппликатор DIAMOND

Ми завжди прагнемо того, щоб у вас була можливість обирати найкращі процедури в контексті ефективності та кінцевого результату.

Тому ми розширили можливості нашого апарату Cristal і тепер боротьба з целюлітом вже не є боротьбою, а процедурами, які дають потрібний нам результат. Все це стало можливим із новим аплікатором DIAMOND.

Нова насадка DIAMOND укомплектована діодом з довжиною хвилі 940 нм. Саме така хвиля спричиняє розчинення жирових клітин (адипоцитів).

Процедура корекції целюліту складається з 2-х послідовних етапів:

1 етап – це прогрів необхідної зони для ініціювання руйнування жирових клітин та стимуляція неоколагегезу.

2 етап – це підтримка температурного режиму плюс динамічний імпульсний вакуумний масаж.

 

Реабілітаційний період після процедури відсутній. Ви одразу повертаєтесь до звичного способу життя. У деяких пацієнтів спостерігається відчуття тепла поверхні, що обробляється.

Меню
Call Now Button