Пептидна терапія

Пептидна терапія – це антивікова терапія, результатом якої є нормалізація активності клітин та омолодження тканин.

Пептиди є білковою субстанцією, функції якої полягають у регулюванні фізіологічних процесів організму. Їхні властивості залежать від їх первинної структури і можуть бути різними.

Сучасна фармакологія пропонує широкий асортимент засобів для проведення пептидних ін’єкцій. Залежно від дії, яку вони надають після введення, класифікують на препарати для наступних видів впливу:

Meso-Xanthin F 199

біорепарант нового покоління для захисту, відновлення, омолодження шкіри призначений для поліпшення стану шкіри після 30-35 років, ефективний для профілактики хроностаріння.

Крім вираженого зволожуючого ефекту, має додатковий комплексний вплив:

  • покращення якості шкіри;
  • вирівнювання тону та рельєфу; розгладжування дрібних зморшок та запобігання їх появі;
  • усунення пігментних плям.

Meso-Wharton Р199

препарат, спеціально розроблений для інтенсивного оновлення шкіри обличчя та тіла для пацієнтів віком після 40 років. Основною діючою речовиною є аналог ембріонального пептиду (WhartonJellyPeptide Р199), який сприяє синтезу власних стовбурових клітин, стимулює вироблення колагенових, еластинових волокон, гіалуронової кислоти. Унікальність препарату обумовлена високомолекулярною гіалуроновою кислотою, що містяться в його складі, комплексом амінокислот, нуклеїнових кислот, вітамінами.

MesoSculpt C71

ліпомодифікатор з урахуванням біологічно активних пептидів, поруч із клітинним перетворенням адипоцитів (жирових клітин) цей препарат запускає процес інтенсивного ліполізу – розщеплення жирових тканин та його виведення з організму. За допомогою цього препарату можна швидко позбутися брилів на вилицях, щоках, другого підборіддя, малярних мішків. Одночасно відбувається підтяжка та омолодження шкіри обличчя, її рельєф вирівнюється, шкіра стає більш щільною, пружною.Овал обличчя стає чіткішим, гармонійнішим, зникають набряки. Крім того, препарат впливає на обмінні процеси у шкірі, посилює її захисні властивості, прискорює відновлювальні процеси. Це створює ефект омолодження та підтяжки обличчя, підборіддя, шиї.

Meso Eye C71

дерморемодулюючий комплекс, включає нестабілізовану гіалуронову кислоту, вітаміни, мінерали, амінокислоти, нуклеїнові кислоти та інші активні компоненти, що впливають на роботу всіх трьох систем навколоочної зони – артеріальної, венозної, лімфатичної завдяки унікальному складу. Впливає на темні кола під очима, зниження тургору та еластичності шкіри, мімічні зморшки, «гусячі лапки» навколо очей, пастозність, набряклість повік

Prostrolane Natural B (Natural Beauty)

активатор процесів клітинного оновлення з урахуванням інноваційних молекул — пептидів.Підтяжка шкіри досягається за рахунок швидкого вироблення колагену та еластину, що відповідають за пружність та молодий вид шкіри в цілому. З’являється сяйво та здоровий колір шкіри через позитивний вплив препарату на шкірні судини. Відбувається заповнення зморшок, покращення чіткості лінії овалу обличчя, відновлення природної краси.

Prostrolane Blanc B

препарат для освітлення пігментних плям та омолодження шкіри з філінговим ефектом. Активні пептидні молекули засобу не лише блокують утворення нового пігменту, а й знебарвлюють наявний.

Ефекти: сяюча шкіра з рівномірним тоном, підтяжка м’яких тканин обличчя за рахунок активізації роботи клітин шкіри та спеціальних стимулюючих технік запровадження препарату, повернення до молодого виду без тіней, плям, зморшок, провисань.

При складанні терапевтичного плану наші фахівці обов’язково враховують той факт, що одні препарати призначені для загального оздоровлення шкірного покриву, інші для створення ефекту ліфтингу, треті для зміцнення, четверті для омолодження шкіри навколо очей. Саме тому грамотний підбір такий важливий, адже саме він визначає те, наскільки виявленим буде бажаний результат.

Меню
Call Now Button