Плазмоліфтинг

Плазмоліфтинг – ін’єкційна процедура, яка передбачає введення, багатої на тромбоцити, плазми.

Тромбоцити – основні живі клітини. Оскільки принцип плазмоліфтингу – це введення власної концентрованої тромбоцитарної плазми, саме тромбоцити володітимуть біостимулюючим ефектом. Процедура дозволяє досягти чудових результатів, адже плазма ефективно впливає на глибокі шари шкіри і запускає процеси природного омолодження і регенерації.

Як проходить процедура:

В спеціальні стерильні пробірки забирається кров пацієнта. У кожній пробірці міститься препарат, що перешкоджає згортанню крові. Ці пробірки поміщаються в лабораторну центрифугу, кров відцентрифуговуєтся під певним нахилом, з певною швидкістю і впродовж певного часу. У процесі відділяється еритроцитарна маса (червоні кров’яні тільця) і плазма – та сама тромбоцитарна частина, яка має найбільш виражений ефект.

Лікар набирає плазму в стерильний шприц і після місцевого знеболення вколює плазму в проблемну зону. Залежно від зони введення кількість необхідних пробірок може збільшуватися.

Введення власної плазми стимулює синтез головних клітин-фібробластів, які згодом синтезуватимуть вироблення гіалуронової кислоти і запускатимуть глибокі регенеративні і відновні процеси в шарах шкіри. За рахунок того, що стимулюється ділення клітин і ріст судин, нормалізується тканинне дихання, клітинний метаболізм, водний баланс і прискорюється синтез колагенових волокон, міжклітинної речовини – колір обличчя покращується. Ін’єкції плазми успішно застосовуються для корекції будь-яких вікових змін у волокнах сполучних тканин (еластоз), а також для лікування різних недоліків шкіри.

Основними показами до процедури є:

  • сухість, лущення, млявість і в’ялість шкіри, зниження її тургора;
  • дрібні мімічні зморшки, синці під очима;
  • птоз шкіри на початковій стадії;
  • відновлення шкірних покривів після глибоких пілінгів (хімічних і лазерних);
  • вугревий висип, акне;
  • рубці;
  • розтяжки (стриї) на шкірі після різкої втрати ваги.

Особливість проведення процедури:

Процедура плазмоліфтингу проводиться один раз в 10-14 днів, курс складає 3-6 процедур і має накопичувальний ефект.

Для ефективності плазмоліфтингу важливий рівень тромбоцитів в крові. Якщо він понижений, то, відповідно, усі процеси по відновленню шкіри будуть менш вираженими. Для того, щоб переконатися в достатній кількості тромбоцитів, перед курсом процедур рекомендується здати загальний аналіз крові і припинити за декілька днів приймати препарати, що викликають згортання крові.

Меню
Call Now Button