Радіохвильовий ліфтинг

RF ліфтинг (скорочено від Radio Frequency) – заснований на впливі електромагнітних полів у діапазоні радіохвиль з метою селективного прогріву тканинних структур дерми до 65 С.

Тривимірна система автофокусування для радіохвильового ліфтингу TRIO XT (виробництво Sybaritic Inc, США) з ультранизькою частотою модуляції 1МГц забезпечує повноформатний естетичний сервіс для обличчя та тіла.

Молекулярна стрес-реакція проводиться завдяки низькочастотній радіохвильовій вібрації заряджених частинок. Апарат безпечно та ефективно здійснює вибіркове нагрівання тканини різної глибини, зміцнюючи каркас, що підтримує жирову тканину, частково змінюючи властивості існуючого колагену, одночасно активізуючи вироблення нового.

Принцип дії:

Внаслідок нагрівання колагенових ниток деякі молекулярні зв’язки втрачаються, при цьому відбувається розкручування потрійної спіралі і колаген денатурує. Коли поперечні молекулярні зв’язки зруйновані, але не знищені, відбувається стиснення (до 65%) та потовщення волокон, що є пусковим механізмом для утворення нових. Ця підвищена активність фібробластів (клітин, що забезпечують щільність тканин) призводить до омолодження шкіри за рахунок розростання останніх та синтезу нового колагену. Крім того, радіочастотний вплив запускає в підшкірно-жировій клітковині процес ліполізу, в результаті якого розщеплюються локальні жирові відкладення.

RF процедури рекомендуються пацієнтам з:

  • помітною втратою еластичності та тонусу шкіри;
  • в’ялістю шкіри обличчя, шиї, зони декольте, рук, живота, стегон;
  • дрібними зморшками навколо очей;
  • глибокими мімічними зморшками у ділянці носогубного трикутника, на лобі;
  • фотостаріння.

Переваги RF ліфтингу:

✔️ Підходить для будь-якого віку та типу шкіри, ділянок тіла, для пацієнтів як жіночої, так і чоловічої статі.

✔️ Процедура повністю контролюється.

✔️ Протипоказання практично відсутні.

✔️ Безболісність. Під час процедури відчувається лише приємне тепло.

✔️ Процедура не вимагає попереднього та реабілітаційного періоду.

✔️ Немає обмежень щодо площі оброблюваної за одну процедуру зони.

✔️ Сумісність з іншими процедурами.

Вже наприкінці першого сеансу помітні значні позитивні зміни, які посилюватимуться ще протягом шести місяців після закінчення повного курсу.

Повний курс – 6-10 процедур з інтервалом 7-10 днів. Оптимальна клінічна ефективність може бути досягнута через 6-10 тижнів. Ефект від процедури зберігається 1,5-2 роки.

Меню
Call Now Button