REGENERA ACTIVA – терапія стовбуровими клітинами

Метою регенеративної медицини є відновлення пошкоджених тканин за рахунок власних ресурсів організму. В основі методики Regenera лежить ефективне застосування стовбурових клітин. Стовбурові клітини, отримавши від регулюючих систем організму сигнали про яку-небудь “неполадку”, по кров’яному руслу спрямовуються до ураженого органу, відновлюючи практично будь-яке ушкодження, перетворюючись на місці в необхідні організму клітини. За своєю суттю стовбурові клітини – це своєрідна “ремонтна бригада”, яка спрямовується в проблемну зону і замінює собою хворі, пошкоджені клітини

Regenera Activa – це високотехнологічний апарат, спеціально призначений і вироблений для клінічного застосування в регенеративних процедурах з використанням аутогенних мікрографтів, узятих у самого пацієнта.

Перед процедурою у пацієнта береться невелика кількість його власних клітин. Забір робиться за допомогою методу панч-біопсії, 2 – 3 біоптати діаметром 2,5 мм від області шиї на волосяній лінії. Це область, яка найменш схильна до андрогенетичної алопеції. Узяття такого невеликого біоптату дозволяє ділянці біоптату гоїтися без застосування швів.

Система отримання стовбурових клітин Regeneracons для механічної дезагрегації біоматеріалу дозволяє виділити мікро grafts. Процес розкладання зразка на клітини відбувається швидко, займаючи не більше 2-х хвилин. Методика васкуло-стромальної пересадки клітин дозволяє з однієї огорожі отримати суспензію з клінічно ефективною концентрацією стовбурових клітин (до 90000), жирових клітин, фібробластів, факторів росту, цитокінів, білків, вітамінів, мікроелементів, пептидів. Після отримана суспензія вводиться папульно по аналогії з мезотерапією.

Ця процедура має кращі показники ефективності, ніж будь-який інший метод лікування алопеції, завдяки тому, що пацієнт являється одночасно і донором і реципієнтом.

Показання до застосування:

  • Андрогенна алопеція чоловіків і жінок дифузного типу;
  • Порідіння волосся після стресу, лікування, ушкодження;
  • Рубцева алопеція (проходять клінічні дослідження).

Принцип дії терапії васкуло-стромальними стовбуровими клітинами:

Волосяний фолікул містить декілька популяцій стовбурових клітин з невеликим проліферативним потенціалом. В процесі регенерації неглибоких ран міжфолікулярний епідерміс регенерує за рахунок проліферації кератиноцитов, які мігрують з волосяного фолікула у відповідь на ушкодження. Через 21 день запускається процес регенерації, припиняється випадіння волосся і починається регенерація нових фолікулів. Максимальний результат процедури досягається через 6 місяців.

REGENERA Activa є найсучаснішою терапією, яка на крок попереду, усіх класичних процедур.

Меню
Call Now Button