Ремоделювання

Біоремоделювання – це інноваційний метод омолодження, спрямований на корекцію ослабленої, в’ялої шкіри обличчя, шиї, декольте, кистей рук, внутрішніх поверхонь плечей та колін. Має пролонговану дію, живить клітини дерми та відновлює пружність шкіри.

Процедура дає швидкий та стійкий результат, покращуючи загальний стан шкіри обличчя та тіла: підвищує пружність та еластичність; працює як профілактика птозу та зменшення існуючих поверхневих та глибоких зморшок.

Препарат Profhilo для біомоделювання створений за технологією NAHYCO, запатентованою компанією IBSA. Біосумісний і складається з гіалуронової кислоти високого ступеня очищення, виготовленого шляхом біоферментації.

За рахунок складу препарату для біоремоделювання відбувається подвійна дія:

  • Біорегенеративна дія. Внаслідок збалансованої концентрації гіалуронової кислоти низької молекулярної ваги відбувається стимуляція вироблення ендогенної гіалуронової кислоти;
  • Підтягуючий (ліфтинг) ефект. В результаті концентрації гіалуронової кислоти високої молекулярної ваги відбувається ремоделювання обличчя, зменшується в’ялість шкіри.

Як відбувається процедура?

Методика процедури суворо регламентована, передбачені всі деталі, від вивірених точок ін’єкціі – всього по 5 на кожній половині обличчя, до кута та глибини введення голки, що дозволяє значно знизити болючість під час процедури та мінімізувати дискомфорт та реабілітаційний період після її проведення.

Висока концентрація гіалуронової кислоти дозволяє скоротити курс до 2-х процедур з інтервалом в 1 місяць. Проте, остаточний результат і кількість процедур залежить від вираженості вікових ознак.

Препарат показує максимальну ефективність при:

  • Віковій атрофії шкіри (в’яла шкіра через пошкодження волокон колагену та еластину);
  • Втраті об’єму щік, вилиць;
  • Дрібно-зморшкуватому типі старіння шкіри обличчя;
  • Корекції рубців постакне, опікових рубців.

Методика дозволяє зберегти дорогоцінний час – менше години на те, щоб зробити свою шкіру ідеальною – і Ви знову в ритмі.

Меню
Call Now Button