Розтяжки: прибрати не можна залишити.

Тільки ВИ вирішуєте, де ставити кому, а всім, хто ставить після слова «прибрати» мипропонуємо процедуру мезотерапії з субцизією MESOESTETIC – C.PROF 223 – SKINMARK SOLUTION – до процедури лазерної корекції розтяжок.

Суть методу – підсікання голкою сполучних тяжів, після чого дно рубця, вивільняючись, піднімається до верху, і, таким чином, дефект вирівнюється. Одномоментно, на виході голки, безпосередньо в проблемну зону, вводиться спеціальний коктейль, який стимулює відновлення, регенерацію клітин та зруйнованих білкових зв’язків у дермі. Сприяючи проліферації фібробластів та синтезу колагену, зменшує, нейтралізує та запобігає появі розтяжок.

Лазерний метод

Розтяжки виглядають некрасиво тому, що сполучна тканина, що утворилася на місцях мікророзривів, грубіша. За допомогою лазерного фототермолізу відбувається руйнування сполучної тканини. Далі запускається процес оновлення: на місці сполучної тканини формується молода тканина, що дозволяє вирівнювати відтінок шкіри, змінювати структуру розтяжки, поступово роблячи її менш помітною.

Внаслідок кількох процедур молода тканина заміняє мертві клітини. При цьому шкіра не пошкоджується – вона ремоделюється, відновлюючи естетичний вигляд і зберігаючи захисні функції.

За допомогою лазера можна усувати дефекти шкіри на великій глибині, включаючи груди, живіт, спину, стегна та в’ялість шкіри навколо стрій.

Курс лікування залежить від площі та вираженості розтяжок (стрій), у середньому він становить 4-6 сеансів з інтервалом на місяць. Після лазерної дії на обробленій ділянці шкіри може спостерігатися почервоніння та невеликий набряк, які проходять протягом 2–3 днів, а відлущування точкових скоринок – протягом одного-двох тижнів.

У будь-якому випадку, не варто упускати можливість зайнятися лікуванням розтяжок або опускати руки — сучасні методи лікування дозволяють суттєво покращувати стан шкіри, домагаючись вражаючих результатів!

Меню
Call Now Button