SMAS – ліфтинг

З віком відбувається розтягнення колагенових волокон як у шкірі, так і в глибокому м’язовому шарі (SMAS). В результаті з’являються такі вікові зміни, як нечіткість контуру обличчя, опущення брів, млявість шкіри та інше. Такі зміни складно прибрати за допомогою косметичних засобів або процедур, що впливають лише на верхній шар шкіри. У цьому випадку ефективним способом є SMAS-ліфтінг.

Ультразвуковий SMAS-ліфтинг – єдина апаратна процедура, вплив якої спрямований не на «облицювальний матеріал» – шкіру, а на «фундамент» – на м’язово-апоневротичний шар, який є каркасом для тканин обличчя.

Сфокусовані ультразвукові хвилі створюють теплову дію у внутрішніх шарах шкіри на заданій спеціалістом глибині, у глибокому м’язовому шарі. Під впливом ультразвуку точково нагріваються ділянки м’язів, що призводить до їх скорочення та негайної підтяжки каркасу обличчя. Крім того, процедура активізує синтез нового колагену, який продовжується протягом 3-4 місяців, що сприяє наростанню ефекту після процедури.

Отже, ультразвуковий SMAS ліфтинг забезпечує комплексний ефект без пошкодження шкірних покривів та тривалого терміну реабілітації. Результат процедури не поступається результатом, якого можна досягти за допомогою хірургічного втручання.

Процедура триває в середньому від 30 до 90 хвилин і зручна за переносимістю.

Видимий ефект настає відразу після однієї процедури, через 3 місяці можливий корекційний сеанс. Наростаючий ефект відбувається протягом 90-120 днів та зберігається протягом 1,5 років.

SMAS-ліфтинг вирішує відразу ряд проблем:

  • віковий та гравітаційний птоз, зміна контуру, деформація та втрата чіткості овалу обличчя;
  • опущення верхньої повіки, брів, «гусячі лапки» у зовнішніх куточках очей;
  • осідання вилицевої області;
  • яскраво виражені носогубні складки, «брилі» (мішкувата обвисла шкіра в області щік та підборіддя);
  • опущення куточків губ, стоншення верхньої губи, зморшки «маріонетки» – глибокі борозни від куточків губ до підборіддя;
  • в’ялість та обвисання шкіри субментальної ділянки (під підборіддям), зон шиї та декольте;
  • профілактика вікових змін шкіри обличчя, шиї, декольте
Чи можливо зі SMAS-ліфтингом працювати по тілу?
На яких зонах і на який ефект можна очікувати?

Перші області як за популярністю, так і за ефектом – в’яла, атонічна шкіра в області колін, ліктів та живота. Також ліфтинг тіла застосовують для корекції фігури у зоні внутрішньої частини плеча, стегон, живота, спини, сідниць та інших зон. За бажанням клієнта можна вибрати будь-яку зону тіла площею 10×20 см.

На відміну від обличчя, у роботі по тілу не реалізується ліполітичний ефект, це пов’язано з особливостями будови та товщиною дерми у цих зонах, зате ліфтинг дуже вражає. Вплив процедури на тіло має трохи більшу глибину дії – від 4,5 до 9 мм, що обумовлено проходом у нижні шари шкіри до м’язових фасцій.

Мікротермальні точки, що одержали заряд ультразвуку, активують швидку регенерацію тканин. Завдяки точковій коагуляції відбувається скорочення м’язово-апоневротичної системи та її підняття вище, а колагенові волокна коротшають, підтримуючи каркас.

Залежно від особливості організму ефект ліфтингу зміцнюється за наступні 4 місяці. При проведенні ультразвукового ліфтингу тіла помітна підтяжка тканин відбувається трохи довше, ніж на обличчі, але ефект також виражений і можна порівняти з хірургічними методиками.

Меню
Call Now Button