SPA-догляди по тілу

Важко переоцінити користь SPA-процедур для тіла. Це і детокс, і омолодження, і антицелюлітні програми, і розслаблення всього організму, і звільнення від дрібних запалень, і покращення обміну речовин.

Популярні SPA-процедури для всього тіла: сольові, ензимні пілінги та гомажі; обгортання, стоун-терапія, aroma-масаж.

На окрему увагу заслуговує масаж, що займає одне з ключових місць у комплексі SPA-процедур. Серед найбільш затребуваних варіантів можна виділити іспанський, стоун і з використанням арома мішечків, антицелюлітний, розслаблюючий, тонізуючий та багато інших.

Зазвичай масажу передує комплекс процедур із очищення шкіри. Пори під час процедури розкриваються та очищаються, після чого косметичні засоби та арома олії вбираються у шкіру набагато швидше.

Кожен засіб, що використовується при обгортанні, має свої особливості та допомагає досягти чудових результатів після курсу процедур. Це зниження ваги, позбавлення від целюліту, корекція фігури, відсутність набряків та позбавлення від розтяжок на шкірі, загальний тонус організму та виведення шлаків.

Ось далеко не повний перелік послуг, які можуть входити до ритуалу SPA-догляду за тілом.

У нашій Клініці ми пропонуємо залишити всі турботи за порогом і поринути в оазис розслаблення та відновлення:

AROMA-FUSION – фіто ароматичні колекції від Yon-ka подарують унікальну подорож, яка дозволить Вашій душі вирватися за межі реальності та розширити межі свідомості.

Унікальні протоколи, натхнення стародавніми східними обрядами, моделювання для живлення та зміцнення шкіри, абсолютна релаксація – все це у фірмових заходах від SOTHYS.

SPA-програми від ELEMIS занурять вас в атмосферу релаксу, подарують нові відчуття та емоційне перезавантаження.

Для заряду шкіри вітамінами, зняття набряклості та покращення зовнішнього вигляду шкірного покриву – догляд JANSSEN.

Зануритися в аромати кави та кориці із REPAGEN BODY пропонує KLAPP.

Вмілі руки масажиста, розслаблююча атмосфера, запах аромамасла – все це дозволяє досягти ефекту відразу у трьох напрямках: психоемоційному, естетичному та лікувальному.

Вже після першого сеансу ви відчуєте позитивний ефект від процедур і вам захочеться прийти ще раз. Втім, це буде тільки на краще – регулярні SPA-заходи зроблять ваше тіло не лише красивішим, а й здоровішим.

Меню
Call Now Button