SPA догляди

SPA сьогодні – не тільки, і не стільки косметологічна процедура, скільки цілий ритуал, спрямований на звільнення від шлаків, омолодження та покращення стану шкіри, активізацію обмінних процесів в організмі загалом.

Позбутися слідів втоми і недосипання, прибрати перші зморшки, зробити шкіру пружнішою, відчути дію розслаблюючих процедур, відчути, як відпочиває і насичується життєвими силами організм – все це можливо за допомогою SPA-терапії.

Розслаблюючі, тонізуючі, омолоджуючі, релаксуючі процедури догляду за обличчям дозволяють завжди виглядати привабливо, жіночно і свіжо.

Ми пропонуємо широкий перелік процедур для обличчя, шиї та зони декольте, які підійдуть клієнтам будь-якого віку:

Монодозні догляди Casmara (Іспанія)

– сертифікована косметика для комплексного догляду безкомпромісної якості, що підбирається індивідуально під кожного.

Монодозовий догляд – це професійна процедура для будь-яких типів і проблем шкіри, що складається з 6 фаз і включає фірмову альгінатну маску Casmara, включаючи засіб для домашнього догляду. Будь-яка лінійка продуктів Casmara складається із засобів для кожного типу шкіри.

Особливість монодозних доглядів Casmara – найвища концентрація препарату, що гарантує вражаючий видимий результат після першої процедури, що зберігається протягом усього тижня.

Laboratoires Mansard (Франція)

– це нішевий французький професійний бренд, який існує понад 30 років. Відрізняється особливим підходом та косметикою високої якості.

Laboratoires Mansard відрізняється від багатьох марок ефективними рослинними формулами. Також, не використовує компоненти тваринного походження, парабени та синтетичні консерванти, основою є речовини рослинного походження та активні рослинні екстракти високої якості, за рахунок їх високої концентрації всі продукти дають стійкі результати після перших застосувань.

Skeyndor (Іспанія)

– це ефективні та комфортні професійні процедури, що дозволяють підтримувати здоров’я та красу шкіри обличчя на найвищому рівні. Асортимент продукції покликаний вирішувати будь-які естетичні проблеми та задовольнити потреби будь-якого типу шкіри з урахуванням її вікових та індивідуальних особливостей.

Філософія бренду – науковий підхід у догляді шкіри. При виробництві косметики Skeyndor використовуються найпередовіші технології. Рецептура препаратів розроблена фармацевтами, дерматологами та біохіміками у співпраці із медичною кафедрою Національного Університету Барселони. Ефективність та безпека препаратів доведені численними дослідженнями та, звичайно, результатами задоволених клієнтів у всьому світі.

На закінчення варто додати, що одного разу оцінивши користь і задоволення від SPA, ви напевно захочете випробувати ці незабутні відчуття ще раз. Бажаємо вам знайти свою SPA-процедуру і пам’ятайте: краса не завжди вимагає жертв!

Меню
Call Now Button