Стоунтерапія

Серед усіх видів масажу один із найцікавіших – стоунтерапія. Її виконують за допомогою каміння. Сприяє позбавленню не тільки від депресій, стресу та м’язової напруги, але й покращення кровопостачання, стимуляції виведення шлаків, надлишку рідини та токсинів, насичення тканин киснем, відновлення пружності та тонусу шкіри. Допомагає при остеохондрозах, позбавленні жирових відкладень, артритах, прискорює обмін речовин.

Масаж проводиться з використанням каменів вулканічних порід, які довгі роки формувалися на вулканах, що діють, нагрівалися і повільно остигали. В результаті вони змогли накопичити магній, залізо та безліч корисних мікро- та макроелементів, а також отримали здатність тривалий час зберігати тепло.

Камені, що застосовуються при процедурі, розрізняються за кольором та температурою. Залежно від температури каміння та інтенсивності масажної техніки процедура стоунтерапії може мати розслаблюючу або тонізуючу дію.

При проведенні масажу використовуються сплюснене, гладке каміння. Застосовуються холодні білі та гарячі чорні камені, які чергують між собою, а також один камінь середньої температури.

У ряді захворювань, наприклад, при фізичному виснаженні, порушеннях серцевої та судинної системи, а також при емоційному збудженні, каміння нагрівають до температури не більше 36–38 градусів.

Процедуру стоунтерапії починають із нанесення на тіло ароматичного масла. Для повільного розслаблення організму, камені викладаються у порядку по хребту, на попереку, животі, плечах, руках тощо. Залежно від діаметра каміння їх розкладають по всіх активних точках на тілі. Потім шкіру масажують, чергуючи гарячі та холодні камені. Масаж починають зі стопи, потім переходять до гомілки, стегна, руки, шиї та плеча.

Тепло від нагрітого каміння проникає глибоко в тіло і надає потужний лікувальний ефект не тільки на поверхнево розташовані м’язи, а й на внутрішні тканини та органи. Прогрівання гарячим камінням має широкий спектр дії.

Під час процедури стоунтерапії підвищується прилив крові до болючої зони, клітини починають працювати активніше, а кров та лімфа забирають токсини та шлаки. Одночасно тканини збагачуються киснем.

РЕЗУЛЬТАТ СТОУНТЕРАПІЇ:

    • покращується кровообіг;
    • знімаються м’язові болі;
    • тіло розслаблюється;
    • підвищується рівень тепла в організмі;підвищується імунітет;
    • підвищується інтенсивність роботи м’язових тканин;
    • виводяться токсини та зайва рідина з організму;
    • очищаються пори та виводяться шлаки.

Після стоунтерапії приплив позитивної енергії Вам гарантовано. А легкість, простота та приємні відчуття даного методу подарують кожному незабутню насолоду!

Меню
Call Now Button