Тайський масаж по обличчю

Скористатися перевагами східної медицини, досвідом, накопиченим тайськими фахівцями протягом багатьох століть дозволить тайський масаж обличчя – процедура найдавнішого методу омолодження шкіри, підтримання її у тонусі та збереження краси.

Заснований на традиційній техніці та методиці, тайський масаж розслаблює м’язи, підвищує тонус, активізує природні обмінні процеси, покращується текстура епідермісу, з’являється внутрішнє сяйво.

Фахівець за допомогою легких та чітких натискань пальцями опрацьовує лицьові м’язи. Вплив відбувається на певні зони біля рота, очей, носа, а також лоб, скроні та щоки. Завдяки таким діям активізується кровообіг, в клітинах обмін речовин проходить набагато швидше, епідерміс збагачується необхідними поживними мікроелементами в достатній кількості. Тому такі речовини, як колаген і еластин виробляються більше і швидше. Вони відповідають за еластичність покровів. Проходять набряки, зникають темні кола під очима, почервоніння та висипання, дерма розгладжується, покращується її відтінок.

Основні етапи сеансу такі:

великими та середніми пальцями, за допомогою м’яких ковзаючих рухів, здійснюється підготовка голови та особи, проводиться вплив на акупресурні точки з дозованим натисканням, без розтирань, щоб виключити розтягування шкіри, масаж починається в області чола і поступово проходить по всьому обличчі, голова масажується, починаючи зі скронь, тім’яної, потиличної областей, опрацьовується область декольте та шиї, закінчується процедура опрацюванням активних точок, розташованих біля вушних раковин.

Скористатися омолоджуючим масажем рекомендується для:

  • розслаблення м’язів обличчя;
  • запобігання появі зморшок;
  • розгладжування існуючих зморшок;
  • запуск природної регенерації шкіри на клітинному рівні;
  • очищення пор та ліквідації вуревої висипки;
  • очищення обличчя від ороговілих частинок;
  • зняття набряклості;
  • надання шкірі рівного, гарного кольору;
  • підвищення пружності шкірних покривів на обличчі, у зоні шиї, декольте;

Чекаємо на Вас, сподіваємося масаж справить приємне враження і дозволить поєднати задоволення від масажу з практичною корисністю цієї процедури.

Тайський масаж обличчя допомагає зберегти шкіру здоровою та пружною за допомогою методів, які тайські жінки використовували століттями для досягнення гарного сяючого обличчя.

Меню
Call Now Button