Технології ENDORET

Світова бьюті-індустрія пропонує найрізноманітніші способи боротьби з проявами вікових змін. Одна з новинок, яка поза сумнівом заслуговує на увагу, – технології ENDORET® – Endoret PRGF и ENDORET®GEL.

Технології ENDORET® продумані до дрібниць і забезпечують комфорт застосування і стабільність відтворення. Це так звана технологія замкнутого циклу, коли важливою умовою забезпечення ефективності і безпеки є чітке дотримання протоколу процедури і використання запатентованого устаткування і наборів.

СКЛАДОВІ ЕЛЕМЕНТИ ТЕХНОЛОГІЇ

Центрифуга System V Centrifuge:

Спеціально розроблене відділом досліджень, розробок та інновацій Інституту біотехнології (BTI) устаткування для центрифугування, з метою отримання плазми, збагаченої факторами росту Endoret PRGF, для подальшого введення. Унікальний принцип «склянок, що коливаються», гарантує отримання необхідної, за якістю та концентрацією, плазми.

Plasmaterm II:

Піч, яка дозволяє нагрівати плазму до певної температури. Залежно від тривалості нагріву лікар може отримати дві різні по в’язкості форми гелю, завдяки системі GEL збагачується факторами росту.

Кіти:

Індивідуальні одноразові набори пробірок і витратних матеріалів для процедури Endoret. Включають усе необхідне для проведення процедур плазмотерапії Endoret (prgf) і Endoret GEL.

Технологія Endoret PRGF (PRGF – Plasma Rich in Growth Factors (англ.) – плазма, збагачена факрорами росту – новатор в області клінічного використання плазми, збагаченої тромбоцитами (PRP). Ця технологія є новою ерою популярного методу плазмоліфтингу ТМ або PRP (Platelet Rich Plasma (англ.) – плазма збагачена тромбоцитами.

Сенс технології Endoret PRGF

Базується на активації власних тромбоцитів пацієнта для стимуляції та прискорення регенерації тканин. За допомогою методики Endoret® (PRGF®) можна відділяти, концентрувати і виділяти фактори росту – протеїни, присутні у нас в крові, відповідальні за природне відновлення тканини.

Плазма, збагачена факторами росту , забезпечує довгострокову природну регенерацію і чинить омолоджуючу дію на шкіру.

Технологія має унікальну властивість доставляти в тканини тромбоцити (з оптимальною концентрацією 2,5) і своєчасно вивільняти фактори росту, які стимулюють природний відновний процес і сприяють швидкому загоєнню тканин. Кожен з факторів росту виконує певну функцію: активізація процесу утворення нових кровоносних судин, сприяння росту епітеліальних клітин і нового ендотелію, стимуляція синтезу фібробластами колагену і гіалуронової кислоти, довгострокова природна регенерація і омолоджуюча дія на шкіру.

Ділянки застосування:

ANTI-AGE ТЕРАПІЯ
  • усунення зморшок
  • відновлення пружності шкіри
  • рівний красивий колір обличчя
ЛІКУВАННЯ АКНЕ І ПОСТАКНЕ
  • зменшення запалень
  • відновлення імунітету шкіри
  • поліпшення стану шкіри
ТРИХОЛОГІЯ
  • зупинка процесу випадіння
  • стимуляція росту волосся
  • зміцнення структури волосся
ЛІКУВАННЯ РУБЦІВ І ШРАМІВ
  • покращення загоєння
  • естетичніший вигляд

У вересні 2017 на Міжнародному Конгресі з антивікової медицини в Монако Інститутом Біотехнології BTI була представлена нова концепція боротьби з віковими змінами – ENDORET GEL.

ENDORET®GEL відрізняється безпекою, оскільки на 100%  складений з плазми пацієнта, а значить не викликає алергічних реакцій, повністю біосумісний, не має протипоказань або вікових обмежень в застосуванні.

СФЕРИ ЗАСТОСУВАННЯ ENDORET GEL:
  • anti – age терапія
  • лікування постакне і рубців
  • пластична хірургія

Важливою перевагою технології Endoret є короткий курс проведення процедур – для досягнення істотних результатів у більшості випадків досить всього 3-х процедур з інтервалом в 3-4 тижні. Причому, видимий ефект досягається вже після першого відвідування фахівця.

Меню
Call Now Button