Тредліфтинг нитками PDO

Мезонитки або методика тредліфтингу – це ін’єкційна розробка в області омолодження та підтяжки шкіри.

Мезонитки є найтоншими і найменш травматичними з усіх, не вимагаючи для встановлення ні анестезії, ні реабілітаційного періоду, забезпечуючи м’яке армування тканин.

Постановка даного виду ниток одержала назву тредліфтингу (англ. «thread» – нитка).

Монофіламентні мезонитки преміум класу Lead Fine Lift, що використовуються в нашій Клініці, складаються з гнучкої гострої голки-провідника та полідіоксанонової нитки. Висока якість голки та ергономічно змодельований конектор дозволяють здійснювати маніпуляції без небезпеки відламу голки в тканинах, а технологія лазерного заточування та ультрашліфування голки DiamondSharp робить процедуру легкою, атравматичною та безболісною. Введення ниток здійснюється з використанням провідникової голки, після чого інструмент витягується, а нитка залишається у глибині шкіри.

Матеріал з якого складаються мезонитки – полідіоксанон (PDO) – біологічно інертний стерильний шовний матеріал, що повністю розсмоктується. Введена підшкірно полідіоксанонова нитка надає мінімальну реакцію у відповідь тканин, повністю розпадаючись через 180-240 днів на звичні для організму вуглекислий газ і воду.

Мінімальна товщина та контрольований розпад ниток забезпечують м’який неоколагеногенез. Новоутворені колагенові волокна можна спостерігати в радіусі від 1 до 3 мм приблизно через 90 днів після імплантації без шкоди мікроциркуляції та васкуляризації тканин, тобто без формування щільного фіброзу, як у випадках з нитками великого діаметра та нитками з тривалим періодом розпаду.

Сформований колагеновий каркас бере на себе функцію, що підтримує, забезпечуючи тривалий ліфтинг-ефект.

Таким чином, введена мезонитка надає негайну підтримуючу та підтягуючу дію, а подальше знаходження нитки в тканинах стимулює природну ревіталізацію шкіри.

Отриманий ефект зберігається протягом 18 місяців.

Зони впливу мають широкий діапазон застосування:

  • Провисання шкіри обличчя на конкретних ділянках: опущення зони повік, щік, губ;
  • Глибокі зморшки;
  • Поява другого підборіддя;
  • Провисання шкіри на тілі: на стегнах, животі, руках, ногах, сідницях;
  • Помітна непропорційність лицьового овалу;
  • Шкірні складки у зоні декольте чи шиї;
  • Інші вікові зміни шкірних покровів – вилиці, міжбрів’я, періорбітальна та періоральна області.

Усі мезонитки для ліфтингу різні, тому косметолог вибирає препарати для кожного пацієнта в індивідуальному порядку, з урахуванням зони впливу, очікуваної ціни, бажаного результату та характеру проблеми.

Меню
Call Now Button