Трихологія

Трихологія в авангарді  найбільш  перспективних напрямів в естетичній медицині. Поряд з терапевтичними методами лікування захворювань шкіри голови та волосся, в області трихології постійно розробляють нові методики лікування та усунення захворювань шкіри волосистої частини голови та волосяного фолікула.

Ін’єкції – одне з найбільш дієвих рішень лікування захворювань у трихології. Ефективність ін’єкційних методів лікування досягається завдяки прямому впливу речовини, що вводиться, пролонгованому ефекті, швидкому і вираженому результаті. Крім того, мікротравматизація шкіри голкою, яка сприяє вивільненню тромбоцитарних факторів росту, активує стовбурові клітини і надмірну експресію генів, пов’язаних зі стимуляцією росту волосся.

Біоревіталізація

Ноу-хау в трихології – це філери-ревіталізанти для відновлення росту та структури волосся, терапії всіх видів алопецій (крім рубцевої). Завдяки комбінації гіалуронової кислоти і високотехнологічних регуляторних пептидів, стимулюють утворення нового пласта ембріональних клітин фолікула, зупиняють випадання волосся, пролонгуючи фазу анагену, стимулюють ангіогенез всередині волосяного фолікула, надають фотопротекторну дію, уповільнюють клітинний апоптоз, сприяють формуванню волосяних фолікулів, пригнічують депігментацію волосся.

REGENERA ACTIVA

В основі методики – застосування стовбурових клітин. Система отримання стовбурових клітин Regeneracons для механічної дезагрегації біоматеріалу дозволяє виділити мікро grafts. , факторів росту, цитокінів, білків, вітамінів, мікроелементів, пептидів. Після, одержана суспензія вводиться папульно, за аналогією з мезотерапією.

Endoret

Плазмотерапія з факторами росту – це дієвий метод у лікуванні та профілактиці андрогенної алопеції. Процедури Endoret покращують мікроциркуляцію і клітинний метаболізм, сприяють активному живленню волосяних фолікулів, стимулюють ріст волосся, запобігають його випадінню, порідінню та стоншенню.

Мезотерапія

У шкіру голови вводяться спеціальні коктейлі – це готові комплекси, які містять близько 20-30 діючих речовин. В результаті проведення мезотерапії відбуваються зниження інтенсивності випадіння волосся, стимуляція росту волосся та збільшення їх щільності, покращуються структура волосся та стан шкіри голови.

PRP-терапія

Найбільш фізіологічний та універсальний метод, який не викликає побічних реакцій та посилює дію інших методик лікування волосся. Власна плазма пацієнта, збагачена тромбоцитами, за допомогою ін’єкцій вводиться у волосисту частину голови.

Потрапляючи в шкіру голови аутоплазма активізує сплячі волосяні цибулини та стимулює роботу волосяних фолікулів. Метод ефективний при генетично обумовленій алопеції.

Докладніше про препарати, що використовуються, розповімо пізніше, стежте за нашими новинами…

Меню
Call Now Button