Ультразвукова чистка

Ультразвукова чистка – одна з найважливіших процедур догляду за шкірою. Адже щодня вона зазнає впливу негативних як внутрішніх, так і зовнішніх факторів. Цей метод чистки відноситься до делікатних процедур.

Апаратний метод із застосуванням ультразвуку дозволяє якісно, рівномірно, без захоплення дерми, видалити з обличчя верхній шар епідермісу, що складається з відмерлих клітин, ороговілих і пігментованих частинок, а також живильного середовища для дрібних комедонів. Суть методики полягає у впливі на епідерміс ультразвукових коливань безпечної частоти.

На початку майстер наносить на шкіру гель, який розпушує шкіру до глибини, відкриває пори, розм’якшує сальні пробки. Розпушуючи шкірні покриви, низькочастотні ультразвукові хвилі розкривають клітинні мембрани і окрім “виштовхування” забруднень з пор, надають ще й ліфтинговий ефект, змушуючи клітини інтенсивно оновлюватися під впливом мікровібрацій.

Акуратно знявши з обличчя рівномірний шар мертвих частинок, майстер наносить на шкіру заспокійливий склад, який одночасно звужує пори. Також відбувається мікронагрів та мікровібрація тканин, що призводить до посилення процесів регенерації, окисно-відновних процесів. Крім цього нормалізується вироблення шкірного сала, що дозволяє усунути жирний блиск і знизити ризик висипань.

Лікувальним фактором ультразвукового пілінгу є акустична хвиля, яка утворюється в тканинах і залежно від потужності проникає на різну глибину, покращуючи кровообіг і лімфострум, і зменшуючи застій та набряклість.

Ще одним плюсом ультразвукового чищення обличчя є глибоке проникнення в дерму різних лікувальних компонентів та активних препаратів, що володіють косметичним ефектом.

ПОКАЗАННЯ для проведення ультразвукового чищення:

  • Жирна чи змішана шкіра
  • Акне, постакне
  • Розширені пори
  • Нездоровий колір обличчя
  • Пігментація шкіри
  • Зневодненість шкіри

РЕЗУЛЬТАТ після процедури:

✓ Загальний омолоджуючий ефект

✓ Вирівнювання шкірного рельєфу

✓ Очищення шкіри та звуження пор

✓ Зволоження шкіри

✓ Підвищення тонусу м’язів обличчя

✓ Нормалізація діяльності сальних залоз

✓ Підвищення еластичності та пружності шкіри

✓ Поліпшення кольору обличчя

✓ Насичення шкіри киснем

Меню
Call Now Button